Staršímu dorostu vůbec nevyšel zápas na Slavii

26.2.2017, Filip Kortus

Staršímu dorostu vůbec nevyšel zápas na SlaviiÚvod do jarní části sezony se staršímu dorostu Dynama vůbec nepovedl. Na umělé trávě v Praze podlehl Slavii 1:7, když hned pětkrát inkasoval ve druhém poločasu. Jediný přesný zásah Jihočechů zaznamenal Jan Chylík. Další zápas čeká dorostence v sobotu v domácím prostředí proti Hlučínu.

18, sobota 25.2.2017, 11:00, Vladivostkocká - UMT , (0 diváků)
Slavia
Slavia
Přibyl – Vyskočil, Pek, Stropek, Beňo, Vejvar, Havrda (78. Schneider), Krejdl (60. Novák), A. Lauricella (72. Havránek), Bucha, Hönig (67. Bielesz).
7

SK Dynamo
SK Dynamo
Luksch – Kočí, Jáša, Řehoř, Tomek, Matoušek (68. Dolejšek), Ardamica, Štifter (72. Collin), Šplíchal (77. Vlk), Lindák, Chylík.
1

Poločas: 2:1 , Branky: 61. a 62. Vejvar, 22. Vyskočil, 25. Hönig, 65. Bucha, 83. vlastní, 88. Bielesz – 40. Chylík, ŽK: Havrda - Tomek, Rozhodčí: Šedivka – Jakl, Chustecki.