Zápas SK Dynamo - Teplice

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí. Po našemu úvodním nástupu převzali iniciativu Teplice. Přestali jsme kombinovat a chyběla nám bojovnost a více jistoty na míči. Docházelo ke zbytečným ztrátám míče a tím k přečíslování naší obrany. Paradoxně jsme z tlaku Teplic vstřelili moc pěknou branku. Jan Malecha se dostal individuální akci do šestnácky a chladnokrevně proměnil. Poločasový stav byl pro nás příznivý 1:0. Druhý poločas jsme nezvládli a mužstvo Teplic bylo lepší a tím došlo k jasnému vyjádření její převahy ke vstřelení branky na 1:1. Utkání se dohrálo za tohoto stavu a na pokutové body jsme vyhráli a připsali si další bod do tabulky. Tyto body jsou pro nás hodně důležité a cenné. "