Druhý zápas ve třech dnech odehrála českobudějovická juniorka, také ve druhém případě prohrála. Po pondělní porážce s Brnem neuspěli Jihočeši ani v Olomouci, kde prohráli 2:5. Góly černobílých obstarali ve druhém poločase v rozmezí tří minut Míka a Pouček. Pro Sigmu to byly první body v nadstavbové skupině, Dynamo čekají do konce sezony ještě dvě utkání venku.

V náročném programu se juniorka vydala na Hanou s dvojicí zkušenějších hráčů v základní sestavě Pouček-Kadula. Domácí doplnili v boji o první body v nadstavbě tým o Sladkého, Yunise či brankáře Reichla. Skóre se poprvé měnilo už ve 4. minutě, kdy si na centr z pravé strany naskočil Jakub Yunis a hlavou otevřel z první šance gólový účet utkání. Povzbuzení Hanáci tlačili dál, dvakrát trefili brankovou konstrukci. Jihočeši se i s potřebným kusem štěstí dál bránili až do 33. minuty, kdy po rohu dorazil míč do branky Jan David. Olomouc měla po zbytek prvního dějství míč častěji na svých kopačkách, hosty několikrát podržel brankář Vávra. Směrem dopředu toho černobílí moc neukázali.

Zkraje druhého poločasu se hra trošku vyrovnala, ale v 55. minutě byl při rohu stažen k zemi domácí kapitán Kotouč a z nařízené penalty upravil na 3:0 Lukáš Raab. Dynamo se ale nevzdalo. O minutu později vypálil zpoza vápna Matoušek, brankář Reichl jeho střelu jen vyrazil k Václavu Míkovi, jenž snížil. Uběhly jen tři minuty a bylo to pouze o gól! Kadula oslovil ve vápně Lukáše Poučka, ten se uvolnil a prostřelil Reichla. Naděje hostů však vydržely jen několik desítek sekund. Z hranice vápna vystřelil Rostislav Baďura a Vávra letěl vzduchem marně. Definitivně rozhodnuto bylo v 67. minutě, kdy opět Rostislav Baďura skóroval, tentokrát po vystihnutí chyby hostující obrany zakončil svůj samostatný únik. Zbytek utkání se dohrál za rozhodnutého stavu 5:2.