Málovídané drama se šťastným koncem pro Dynamo sledovali na Střeleckém ostrově fanoušci třetiligové juniorky. Tým Jiřího Lercha tahal prakticky v celém průběhu utkání se silným Varnsdorfem za kratší konec provazu, avšak přestože prohrával například 0:2 nebo 1:3, vyhrál nakonec gólem z 88. minuty 4:3! Dvě branky zaznamenal Martin Jasanský a po jednom gólu přidali Rakovan s Reinem.

Po dvou porážkách za sebou přivítali hráči juniorky Dynama netradičně na Střeleckém ostrově v tabulce třetí Varnsdorf a z pozice patnáctého týmu tak nebyli rozhodně favority. Hosté začali svou sílu ukazovat hned od prvních vteřin zápasu a hned ve 3. minutě musel proti střele Procházky zasahovat gólman Křížek. K následné dorážce se tlačil ještě Chod, jenže své úsilí přehnal a ač byl sám před odkrytou bránou, rozhodčí Košan mu odpískal faul. V 7. minutě ale přeci jen došlo k první změně skóre. Po faulu Pavla Nováka na Jordáka se kopala penalta, kterou Vlastimil Chod bez problémů proměnil - 0:1. Hosté v dalších minutách hry pokračovali v aktivním pojetí hry a na začátku 25. minuty to bylo již o dvě branky, když se individuálně přes dva obránce prosadil Jaroslav Jordák.

V dalších minutách první půle sice gól již nepadl, k vidění bylo ale ještě několik zajímavých příležitostí. Ve 29. střílel po brejku Hozda doprostřed brány a v závěru pálil z hranice vápna Jasanský, avšak brankář Macháček předvedl dobrý zápas. V posledních vteřinách prvního poločasu aktivnější a přímočařejší hosté zahrávali rohový kop, jenže na zadní tyči zcela osamocený Stehlík nedokázal míč dopravit do brány.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí fotbalisté. V 54. minutě zahrál precizně přímý kop přes zeď Michal Rakovan a bylo to 1:2. Hosté ze severu ale velmi rychle odpověděli a již o devět minut později to bylo opět o dvě branky, když se po rohovém kopu opřel do odraženého balonu Jaroslav Jordák. O necelou minutu později mohlo být s mladíky zle definitivně. Jenže Čemba trefil ve skluzu pouze tyč Křížkovy brány. Rána do brankové konstrukce jakoby domácí hráče probudila a rázem bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V 74. minutě předvedli Jihočeši krásnou kombinaci, kterou zakončil po přihrávce střídajícího Timma Martin Jasanský - 2:3. Za dalších šest minut bylo vyrovnáno! Po faulu na Timma kopal pokutový kop opět Martin Jasanský, který se podobně jako Chod v prvním poločase nemýlil - 3:3.

Domácímu týmu ale bod za remízu nestačil a i v dalších minutách se hnal za dovršením zvratu v zápase. V 82. minutě mohli skórovat Klavík s Timmem, jenže prvního jmenovaného míč přeletěl a druhý hlavičkoval těsně nad. Z posledních sil bojující Jihočeši se dočkali dvě minuty před koncem, výborně hrající Jasanský přihrál přes obránce střídajícímu Filipu Reinovi, jehož následná krásná střela znamenala gól na 4:3!