Starší dorost Dynama ve 26. kole celostátní ligy staršího dorostu nestačil na středočeskou Příbram a prohrál 0:2. O tom, že všechny body zůstanou Na Litavce, rozhodly pouhé dvě minuty ve druhém poločase. Nejprve se za domácí trefil Matoušek a na něho navázal Sova. V dalším kole hostí mladíci černobílých Opavu.

Do zápasu vstoupilo Dynamo dobře. Bylo po celou první půli aktivnější než soupeř, vypracovalo si více šancí, ale ani jedna z nich neskončila brankou. Už ve druhé minutě přiletěl do vápna Příbrami centr, ale kapitán Jihočechů Rostislav Tomek hlavičkoval těsně vedle. K dalšímu střeleckému pokusu se odhodlal Šimon Štifter, jenže na pozorného Jedličku si nepřišel. O minutu později musel domácí brankář zasahovat znovu. Ránu Jana Chylíka vyrazil před sebe. První branku viděli diváci v 34. minutě, ale neradovali se dlouho. Dle pomezních sudí stál střelec branky Martin Polák v ofsajdu. V závěru poločasu zahrávali hosté přímý kop, ale centr Řehoře se snesl do rukavic Jedličky.

Na začátku druhého poločasu měl dobrou příležitost Jan Matoušek. S dobrým střeleckým pokusem měl Luksch co dělat, aby neskončil brankou. A právě Jan Matoušek se prosadil jako první v utkání. Řekl si o přihrávku za obránce, zpracoval si míč a přesnou střelou na zadní tyč otevřel skóre – 1:0. Za dvě minuty na něho navázal Jakub Sova. Po rychlém brejku dostal míč za beky a dokázal přesnou střelou překonat vyběhnutého Luksche – 2:0. V poslední minutě mohl alespoň snížit střídající Leal, ale z přímého kopu přestřelil.