Bod za remízu po devadesáti minutách a bod navíc za vyhrané penalty. Dva cenné bodíky získal starší dorost proti Jihlavě, když nedokázal udržet poločasové vedení. Trefil se Tomek a Kalousek, za hosty srovnával Lorenc a otevíral skóre Svoboda. V sobotu hostí starší dorost Dynama na domácím hřišti Příbram.

Do předehrávky celostátní ligy staršího dorostu poslal trenér Pavol Švantner lehce pozměněnou sestavu. Šanci dostal od úvodních minut střelec Martin Šplíchal, s ním v útoku začal Martin Vlk. Velmi dobrý vstup měli do utkání hosté. Centr do vápna si našel Pavel Svoboda a pohotově zakončil - 0:1. Jinak mělo Dynamo v první půli jasně navrch a to se po chvíli projevilo i výsledkově. V 25. minutě měli domácí možnost přímého kopu, kterého se ujal Rostislav Tomek. Nádherně vymetl šibenici a bylo srovnáno – 1:1.

A za sedm minut Jihočeši vedli. Marek Kalousek vypíchl soupeři míč, šel sám na brankáře a samostatný únik proměnil – 2:1.

.

Po první půli Dynamo zaslouženě vedlo, ale nedokázalo to přenést do druhých čtyřiceti pěti minut. V 57. minutě se z otočky trefil jihlavský Tomáš Lorenc a bylo srovnáno – 2:2. Další branku utkání nenabídlo, a tak se šlo do penalt. V nich uspěli domácí, když vyhráli v celkovém poměru 7:6.