Fotbalisté Dynama v dalším přípravném utkání zamířili na sever Čech, kde změřili síly s Teplicemi. Zápas se jim však vůbec nevyvedl. Domácí v generálce na ligu na trávníku kralovali a vyhráli vysoko 5:0, když tři branky vstřelili už v první půli.

Začátek duelu byl z obou stran poměrně aktivní, skóre se měnilo poprvé ve 12. minutě. Po rohovém kopu Kroba hlavičkoval osamocený Jakub Jeřábek do břevna, z následné dorážky už ale pohodlně otevřel gólový účet zápasu. Dynamo se nevzdalo a nadále se snažilo být aktivní, Táborský s Klesou ale vyrovnat nedokázali. Když se Jihočeši nadechovali k náporu, tak sami darovali soupeři druhý gól. Po chybě v rozehrávce se k míči snadno dostal Jakub Hora, jenž z hranice vápna propálil Křížka.

Teplice byly naladěny a vezly další gólové akce. Po centru z pravé strany hlavičkoval osamocený Vaněček těsně vedle. Záhy byl David Vaněček v další šanci, tentokrát jej vyzval ke skórování Hora, ale ani tentokrát neuspěl. Severočeši se do pauzy dočkali třetího zásahu. Ve 42. minutě poslal Krob centr z levé strany a do třetice už se David Vaněček ve velké šanci prosadil.

O pauze zejména Dynamo prostřídalo sestavu, ke zlepšení výsledku to ale nevedlo. V 55. minutě vypálil tvrdě z dálky Ljevakovič, připravený Hajdušek míč jen vyrazil před sebe, kde balon uklidil do branky Nivaldo. Po hodině hry mohli hosté snížit, Matějka šel přes půlku hřiště sám na Grigara, v zakončení ale selhal a vypálil mimo. Tempo utkání trošku opadlo, ale hrál se solidní fotbal.

Další šanci Teplických spálil čtvrthodiny před koncem Vachoušek, kdy se prosmýkl mezi dvěma obránci a situaci z pohledu Dynama zachránil až Hajdušek. Zápas už mířil k poklidnému závěru, když pět minut před koncem natáhl z hranice vápna Marek Červenka a i díky jemné teči pečetil výhru Teplic 5:0.