Fotbalisté Dynama nedokázali navázat na domácí výhru s Jabloncem a podceňované Příbrami podlehli 2:0, úvodní branku zápasu vstřelil Lukáš Pleško, v nastaveném čase pečetil výhru domácích Martin Šlapák.

Jedenácté kolo Gambrinus ligy zavedlo fotbalisty budějovického Dynama do Příbrami. Po předchozí výhře nad Jabloncem byli hráči Dynama v dobrém rozpoložení, nacházeli se v klidném středu tabulky a proti tápající Příbrami cítili šanci na další úspěch. Naopak v Příbrami vládla herní mizérie, v dosavadním ročníku příbramští dokázali vstřelit pouhopouhé čtyři branky a špatné výsledky odnesl trenér Martin Hřídel vyhazovem. Prezident příbramského klubu Jaroslav Starka věřil, že změna na trenérském postu bude pro jeho svěřence impulsem ke zlepšenému výkonu a tajně doufal, že jako dárek k narozeninám bude slavit výhru nad Budějovicemi.

A vskutku, domácí Příbram začala pořádně od podlahy, od prvních minut bylo vidět, že Příbramští budou hrát naplno a bojovat o každý balón. Do první vážnější šance se dostal hned ve druhé minutě Jurdík, z otočky však nedokázal zamířit na budějovickou branku. Tentýž hráč se v zajímavé pozici ocitl ještě jednou za dalších deset minut hry, kdy mu před prázdnou budějovickou branku míč naservíroval Huňa, Jurdík však na míč nedosáhl. V zápětí chybělo i pár milimetrů k zakončení Klesovi, který se marně natahoval na pěkný centr Nohýnka. Do třetice domácí v krátkém sledu za sebou v nebezpečném útoku, nejprve bombu Tarczala vychytal Kučera, posléze Jurdík nedokázal míč uklidit do prázdné brány a z hranice malého vápna trefil před zcela odkrytou bránou hlavu Hudsona. Domácí se i nadále tlačili do útoku a Budějovičtí nestačili hasit jeden požár za druhým ve svých obranných řadách. Ke dvěma střeleckým pokusům se tak dostal příbramský Pleško, nejprve pálil vysoko nad, poté jeho střelu z malého vápna srazila budějovická obrana.

Následný protiútok budějovických po ose Hudson - Mezlík k ohrožení příbramské branky nevedl. Nejaktivnějším hráčem Dynama v prvních dvaceti minutách hry byl právě Hudson, ve svém snažení však zůstal nepodpořen spoluhráči a jeho výpady se tříštily o příbramskou obranu. Nadále se hrálo před Kučerovo brankou, zakroucený pokus Huni skončil necelé dva metry vedle budějovické branky, těsně vedle ní pak poslal přízemní střelu i Pleško. Hrála se osmatřicátá minuta, opět Pleško a opět spálená šance. Nejprve Huňovu střelu budějovický gólman Kučera vyrazil Pleškovi přímo na jeho kopačky, ten však míč nedokázal zasunout do zcela prázdné branky. Právem se pak držel za hlavu, co všechno dnes dokázal již spálit. V závěru prvého poločasu hledal Hudson ve vápně Mezlíka, ale ten nezpracoval, do šaten šly proto oba celky za bezgólového stavu.

Druhý poločas začal střídáním v dresu Dynama a dalo by se říci, že to byla výměna kapitána za kapitána, zraněného Davida Horejše vystřídal kapitán rezervního týmu Michal Rakovan, který si svými dobrými výkony řekl o pozvánku do "A" mužstva Dynama. Byli to však opět domácí hráči, kteří začali aktivněji druhý poločas. Po závaru v budějovickém pokutovém území se míč dostal na kopačky Pleška, jeho střelecký pokus opět branku Dynama neohrozil, tentokrát Pleško trefil hradbu těl před sebou. V útoku poté krátce zahrozili i hráči Dynama, rychlík Hudson nejprve utekl po pravém křídle a jeho nadýchaný centr srazila obrana domácích na roh. Ten rozehrál Otepka, míč doputoval až k Laštovkovi, jeho přízemní střela letěla mimo domácí branku. Hra se po krátkém budějovickém intermezzu vrátila před jejich branku, kam příbramští fotbalisté posílali jeden centr za druhým.

V 59. minutě využil zaváhání budějovické obrany Plašil, prodloužil míč na lépe postaveného Lukáše Pleška, který prolomil budějovické štěstí a střelou z voleje poslal Příbram do vedení 1:0. Inkasovaná branka fotbalisty Dynama vybudila k větší aktivitě, v šedesáté minutě po Otepkově přímém kopu těsně minul hlavou Ondrášek, o pár minut později se šikovně uvolnil Hudson, na hranici velkého vápna si připravil míč ke střele, jeho ránu však Příbramští srazili na roh. Ve dvaaosmdesáté minutě vybídl Pecka ke skórování nabíhajícího Hudsona, ten ale střílený centr na malém vápně do branky domácích nesrazil. Otevřené obrany Dynama chtěl z protiútoku využít Klesla, na jeho mazanou přihrávku za obranu si naběhl Huňa, ve skluzu však nedokázal zamířit. Další tutovku zahodil v předposlední minutě Plašil, který si nikým nehlídán naskočil na zadní tyči na přesný centr spoluhráče, svou hlavičku však i on poslal těsně vedle branky. Přívlastek "gólová" tak měla až šance Martina Šlapáka, který ve druhé minutě nastaveného času dostal přihrávku od Wágnera prakticky před prázdnou branku a snadno tak zpečetil výhru Příbrami nad budějovickým Dynamem 2:0.