V narychlo dojednaném přípravném zápase porazili fotbalisté Dynama České Budějovice divizní FK Tábor 2:0. Svěřenci Františka Cipra byli po celou dobu utkání lepším celkem, avšak střelecky se prosadili pouze dva muži - po půlhodině hry se prosadil Václav Mrkvička a ve druhém poločase přidal druhou branku Ivan Dvořák. Na levém kraji obrany odehrál celý druhý poločas rekonvalescent Martin Leština a jediným mužem, který tak chyběl, byl reprezentační záložník Karel Poborský.

V zápase s divizním týmem FK Tábor vystřídal trenér František Cipro téměř všechny fotbalisty kádru. Celý jeden poločas odehrál i rekonvalescent Martin Leština a jediným hráčem, který se na hrací ploše neobjevil, byl reprezentační záložník Karel Poborský. Na jeho postu nastoupil Jaromír Plocek, kterého do druhého poločasu nahradil Josef Němec. Útočná dvojice nastoupila v tradičním složení Faldyna - Mrkvička a více na sebe upozornil pouze druhý jmenovaný, který se dočkal i střeleckého úspěchu.

Do první příležitosti zápasu se ale dostal Faldyna, když v 15. minutě postupoval z úhlu na osamoceného brankáře hostů. Jeho slabý a ne příliš přesný pokus ale táborského gólmana z klidu nevyvedl. Krásnou akci předvedli domácí ve 24. minutě, kdy nejprve Vozábal skvěle vysunul Beleje, který zpětnou přihrávkou našel na penaltě nabíhajícího Plocka - rtuťovitý záložník Dynama ale poslal z první míč vysoko nad.

Budějovičtí byli po celou dobu prvního poločasu jasně lepším týmem a zaslouženého vedení se dočkali po půl hodině hry. Ve 31. minutě totiž Belej vyslal dobrou přihrávkou do šance Václava Mrkvičku, který mazácky placírkou k tyči otevřel skóre zápasu. I ve zbytku první půle se fotbalisté Dynama tlačili do útoku, avšak ani jedna ze slibných příležitostí v bráně neskončila.

Do druhé části hry poslal František Cipro na hřiště hned sedm nových hráčů, přesto tlak Dynama trval a domácí borci si tvořili další šance. Velkou šanci spálil v 61. minutě Faldyna, když po akci Němce a Táborského poslal ve vyložené pozici míč pouze do břevna táborské branky. Ligisté se dočkali druhé branky v zápase v 67. minutě, když se křížnou střelou prosadil Ivan Dvořák.

Pět minut před koncem zápasu neproměnil další šanci Faldyna, když nedokázal zužitkovat nezištnou přihrávku Táborského a poslal míč pouze do připraveného brankáře Tábora. Hosté se během utkání dostali do dvou méně vyložených šancí a obranu Dynama prakticky neprověřili. V zápase si nejlépe počínali Vozábal s Belejem, kteří hýřili aktivitou a zakládali nebezpečné útočné akce...