Fotrbalisté Dynama České Budějovice ve svém jedenáctém přípravném zápase během zimní přestávky remízovali doma na Složišti s ambiciózní druholigovou Jihlavou 1:1. Již v 17. minutě poslal hosty do vedení Faldyna, který dorazil míč do odkryté brány po střele Iva Svobody. Za Jihočechy vyrovnal v 35. minutě po akci Poborského Ivo Táborský. Právě Karel Poborský odehrál proti druholigovému týmu výborný zápas a značnou měrou se podílel na dobré hře budějovického týmu.
Do prvního poločasu vyslal trenér František Cipro to nejlepší co měl po ruce. Přesto patřila úvodní půlhodina zápasu hostům. Ve 26. minutě se Jihlava dostala díky spolupráci dvou exbudějovických hráčů do zaslouženého vedení. Po levé straně unikl Ivo Svoboda a jeho nahrávku dokázal nadvakrát dotlačit za Miskiho záda Petr Faldyna. Jihočechy vrátil do hry ve 36. minutě Ivo Táborský, když nechytatelnou střelou nedal Rzeszotovi šanci. Ještě před odchodem do kabin mohl hned několikrát strhnout vedení na stranu domácích Ivan Dvořák, žádná z jeho šancí se ale neujala.

Ve druhém poločase začínalo Dynamo získávat převahu, gólově se jí ale vyjádřit nepodařilo. V 53. minutě o sobě dala vědět nová posila Dynama - Jan Holenda. Útočník, od něhož si fanoušci na jihu Čech hodně slibují, prokličkoval až před Rzeszotovu bránu, scházelo však důraznější zakončení. Na druhé straně musel Zoltán Miski reflexivně vykopávat střelu Svobody.

František Cipro (trenér Dynama): "Většinou chválím první půli, dneska to ale bylo obráceně. Hosté byli především na začátku zápasu lepší a zaslouženě vedli, nám se ta úvodní půlhodina příliš nepovedla."

Milan Bokša (trenér Jihlavy): "Kvalitnější podívanou přinesl první poločas. Jak soupeř, tak i my jsme se snažili do počáteční fáze dát převážně ty hráče, kteří by měli nastupovat v základní sestavě. Prostřídání potom už úroveň utkání poznamenalo."