Fotbalisté Dynama České Budějovice v prvním zápase během rakouského soustředění remízovali s druholigovým německým Frankfurtem 0:0. Trenér Jan Kmoch poslal do zápasu prakticky všechny hráče, která na soustředění vzal a poločas odehráli na levém kraji zálohy také nově testovaní Vitali Trubila a Jan Kovařík.

Trenér Dynama Jan Kmoch stejně jako jeho kolega na straně Frankfurtu poslal do utkání dvě rozlišné jedenáctky. Hned od úvodních minut byla k vidění velmi vyrovaná partie s minimem šancí na obou stranách. V první pětačtyřicetiminutovce si každý tým vypracoval po jedné velké šanci, budějovický Jan Svátek nastřelil tyč a na druhé straně jen těsně minul z přímého kopu z osmnácti metrů Matias Esteban Cenci.

Ve druhém poločase měl za Frankfurt možnost skórovat Matthias Hagner, avšak nezakončil dostatečně efektivně. Ve zbytku zápasu měl dobrou šanci útočník Stráský, jenže ani on neskóroval a když pak v samém závěru předvedl bravurní zákrok brankář Křížek, skončilo férově hrané utkání nerozhodně 0:0.

Jiří Skála (asistent trenéra): "Byla to dobrá příprava, během které jsme podobně jako soupeř dali příležitost většímu počtu hráčů. V průběhu prvního poločasu měl velkou šanci Svátek, který trefil tyč a druhou příležitost měl na začátku druhé půle Stráský. Jeden dobrý zákrok si připsal také Zdeněk Křížek, který musel tým zachraňovat v 90. minutě."