Jihočeši si připsali v letní přípravě první porážku, když nestačili na prvoligovou Mladou Boleslav, které podlehli 0:2. O branky Středočechů se postarali Ščuk a Fabián. V dresu Dynama se poprvé objevil Aziz Ibragimov a byl svědkem obou gólů Boleslavi ve druhé půli.

Jihočeši mysleli od prvních minut zejména na zadní vrátka a nepouštěli soupeře do větších šancí. Až po čtvrthodině si Dynamo málem dalo vlastní gól, když Fabiánův centr si do vlastní branky skoro srazil Dobal. V 16. minutě se po rohu ke střele dostal Štajner, ale jeho pokus tečoval těsně nad branku Chramosta. Kdyby míč mladý boleslavský útočník netečoval, byl by z toho možná vedoucí gól.

Českobudějovičtí směrem dopředu moc aktivní nebyli. Střela Hanzlíka z trestného kopu neměla gólové parametry. Když však vypálil ve 42. minutě po rohu Wermke, musel se brankář Miller pořádně natáhnout, aby míč vyrazil. Po poločase tak byl stav bezbrankový.

Po změně stran se na hřiště poprvé podíval v českobudějovickém dresu Aziz Ibragimov a po pár minutách byl svědkem úvodní inkasované branky. V 51. minutě totiž nekrytý Jasmin Ščuk propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal svůj tým do vedení. Domácí měli i nadále navrch a Jihočechy do šancí moc nepouštěli.

Aktivní Fabián mohl přidat druhý gól, ale jeho bombě z velké blízkosti chyběly centimetry. Dynamo mohlo vyrovnat po Benátově rohu, kdy se dostal k míči Linhart, ale jeho pokus šel pouze do boční sítě. O minutu později udeřilo na druhé straně. Tomáš Fabián dostal ideální míč a po pěkném zpracování z voleje zvýšil vedení Boleslavi na dvoubrankové.

Třetí gól měl na hlavě Chramosta, ale centr Fabiána usměrnil těsně vedle tyče. Mladá Boleslav tak porazila Dynamo 2:0 a připravila Jihočechům první porážku v přípravě.