Divoká přestřelka podobné té, kterou předvedly oba týmy v jarní části Synot ligy se narodila v přípravě mezi Bohemians a Dynamem. Jihočeši jako v lize vedli 2:0, ale klokani dokázali zápas otočit. Jediný rozdíl oproti minulému zápasu je v tom, že v závěru dokázal vyrovnat z penalty Funda na 3:3.

V sestavě Dynama se objevil i testovaný Vignona Amegana, který odehrál celý zápas. První poločas patřil Dynamu. Jihočeši po úvodním oťukáváním měli k mání první šanci, ale Jurdík po skrumáži netrefil míč do branky. Dlouho ale smutnit nemusel. V 17. minutě Pešek nacentroval do vápna a Milan Jurdík hlavou potvrdil svou formu v přípravě. Klokani po inkasované brance přidali a hnali se za vyrovnáním. Avšak dlouho jejich akce končily v předfinální fázi. Gólem neskončilo ani nedorozumění v obraně černobílých. A tak mohl ještě do přestávky zvýšit vedení Dynama Zdeněk Linhart, ale po Benátově pasu ho Dočekal vychytal.

O poločase Jihočeši trochu protočili sestavu. V 55. minutě už to bylo 0:2, když si na rohový kop naskočil Pavel Novák a uklidil míč do sítě. V tu chvíli asi nikoho nenapadlo, že se bude opakovat scénář z jarního ligového zápasu, kdy Dynamo rovněž vedlo 2:0 ještě ve druhé půli a nakonec zápas ztratilo. Jenže tomu tak opravdu nakonec skoro bylo. Po hodině hry snížil z penalty Josef Jindřišek a Bohemians ožili. Během dvaceti minut dokázali dvěma góly výsledek otočit a šli si pro vítězství. Nejprve se pěkně trefil Tomáš Čížek, o chvíli později ho napodobil Rafael Acosta po přesné přihrávce Pasucheka. To jim ale sebral v poslední minutě z penalty Jiří Funda a zápas tak skončil smírně 3:3.

František Cipro (trenér Dynama): "První poločas byl z naší strany hodně dobrý. Mohli jsme dát více gólů a zároveň jsme mohli také inkasovat. Těch šancí jsme měli ale více než soupeř a způsob naší hry se mi hodně líbil. Po prostřídání se na hřiště dostali testovaní hráči a také se ukázalo, že někteří hráči našeho týmu na základní sestavu zatím ještě nemají. Dostali jsme tři góly, což je hodně. Na druhou stranu jsme ale také tři vstřelili, a to mě těší. Nic to ale nemění na tom, že naše chyby v defenzivě ve druhém poločase byly markantní."