Jihočeši v utkání s Příbramí remizovali a na výhru stále čekají od prvního kola. Domácí šli do vedení již ve 12. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Trapp. Dynamo se po půli hnalo za vyrovnáním a trenér Soukup stáhl hru na tři obránce. Risk se vyplatil a deset minut před koncem vyrovnal na konečných 1:1 po rohu Tomáš Řepka.

Dynamo nastoupilo s jedinou změnou oproti minulému duelu s Duklou. Staronová akvizice Ivo Táborský zaujala levý kraj zálohy, Sandro se přesunul napravo. Samotné utkání začalo opatrně, přesto jsme se brzy dočkali první branky. Ve 12. minutě předvedla Příbram krásnou akci, na jejímž konci stál po ose Wágner – Střihavka volný Petr Trapp, který zblízka překonal Daňka - 1:0.

Dynamo po inkasované brance přidalo a tlačilo se více do zakončení. Jenže udeřit mohlo opět na druhé straně. Ve 25. minutě nejprve tvrdě pálil Střihavka, k dorážce se dostal Mareš, ale brankář Daněk oba pokusy skvěle zneškodnil. Pár minut poté se na branku řítil Řezníček, ale míč zasekl, nabídl ho Markovičovi, jehož střelu zablokoval Dejmek.

Hra poté trošku ztratila na kvalitě a proto šla obě mužstva do kabin za stavu 1:0 pro celek z hornického města. Do druhé půle již nenaskočil Miroslav Markovič, jehož na hřišti nahradil Michal Klesa.

Po přestávce pokračovala vyrovnaná podívaná bez větších šancí. Za zmínku stojí pokusy domácího Wágnera či hostujícího Řezníčka, které zamířily mimo branku. Trenér Soukup provedl v 65. minutě trošku překvapivé střídání, když Otepku nahradil Rýdelem. Jihočeši postupně stupňovali svůj tlak. Do obrovské příležitosti se dostal po centru Sandra a hlavičce Lengyela útočník Řezníček, ale jeho ráně z první chyběly decimetry.

V 77. minutě Dynamo naposledy vystřídalo, Soukup stáhl obranou řadu na tři členy a místo Machovce poslal do hry Linharta. Efekt se brzy dostavil. V 80. minutě rozehrál Sandro roh na zadní tyč, míč podběhl brankář Hruška a Tomáš Řepka pohodlně poslal míč do prázdné branky, čímž si připsal první zásah v dresu Dynama - 1:1.

S remízovým výsledkem byly oba celky relativně spokojeny, proto se v závěru do žádné přehnané ofenzivy nehrnuly. S výsledkem 1:1 se do konce již nic nestalo, a tak se soupeři rozešli smírně. Dynamo si tak připsalo druhou remízu v řadě, příští sobotu ho čeká domácí utkání s Teplicemi (17.00).

Linhart Zdeněk (76.)               1 2

Miroslav Soukup (trenér Dynama): "Výsledek je pro nás přijatelný. Věděli jsme, o co se dnes hraje. Jsme na tom stejně s Příbramí v tabulce. Přijeli jsme bodovat, takže s výsledkem jsem spokojený, i když tajným přáním byla výhra. V prvním poločase k ní měla blíž Příbram, ve druhé půli my. Hráče musíme pochválit za to, že to nevzdali a nepodlehli pesimismu. Byli jsme ve druhém poločase aktivnější a bylo cítit, že jdeme za tím vyrovnáním. Za prvé mě těší, že jsme vyrovnali poté, co jsme prohrávali. Za druhé zlepšení v druhé půli. Nemůžeme si hrát na hrdiny. Druhý zápas po sobě bodujeme, každý bod se počítá."

Karol Marko (trenér Příbrami) "V prvním poločase jsme dali gól a měli jsme tam ještě dvě velké šance. Především Mareš měl dát gól. Fotbalový bůh nás pak vytrestal. Druhý poločas už jsme nebyli tak aktivní, jako by se naši hráči báli vyhrát. Měli jsme ten zápas dohrát jinak."