Fotbalisté prvoligového Dynama České Budějovice si ve středu vpodvečer pohráli s účastníkem druhé rakouské Landesligy z Waidhofenu a z pohodového výletu se vraceli s vysokým vítězstvím 9:0. Jihočechům se střelecky dařilo především v prvním poločase, kdy zatížili konto soupeře sedmi brankami. Do listiny střelců se zapsali Poborský (2), Baláž (2), Volešák (2), Gruber, Mrkvička a Svátek.
Poslední přípravný zápas odehraje Dynamo již tuto sobotu, kdy se v Německu představí proti Energii Cottbus.
Fotbalisté Dynama České Budějovice vstoupili do utkání i s Karlem Poborským, který nastoupil ve středu zálohy. Na hrací ploše se neobjevil mimo jiné Jaromír Plocek, který kvůli poranění kolena nedohrál již nedělní turnaj v Písku.

Jihočeši byli v zápase s účastníkem druhé rakouské Landesligy po celou dobu výrazně lepším týmem a o vysokém vítězství rozhodli již v průběhu první půle, kdy vstřelili sedm branek. Na výhře se podílel i Karel Poborský, který se v průběhu první půlhodiny trefil hned dvakrát. Po dvou brankách vstřelili i Baláž s Volešákem, jeden gól si připsali Gruber, Mrkvička a Svátek.

Generálku na první ligu odehrají Jihočeši v sobotu v Německu, kde nastoupí proti bundesligové Energii Cottbus.