Juniorka Dynama nenavázala na výhru nad Ostravou a prohrála ve čtvrtém kole juniorské ligy v Liberci 0:2, i když měla výraznou část zápasu početní převahu. Bilanci tak má jednu výhru a tři porážky. Trenéři juniorky zkoušeli nového hráče.

V prvním poločase se hrál bojovný fotbal, který příliš šancí nenabídl. Po půlhodině hry fauloval uprostřed hřiště domácí obránce Pokorný a od sudího Kovaříka uviděl červenou kartu. V první půli dostali karty i Jihočeši Slavík a Machovec. Jejich barva ale byla žlutá.

Dynamo poprvé inkasovalo v poslední minutě prvního poločasu. Po dobře zahrané standardní situaci se prosadil Filip Drobílek - 1:0. Na dvoubrankový rozdíl skóre narostlo v 60. minutě, kdy se prosadil pěknou střelou Filip Kmoníček – 2:0. Dynamo na tento stav reagovalo změnou v sestavě.

V 69. minutě nahradil Čadek na hrotu Hronce. Ani tato změna ale Dynamu ke vstřelení gólu nepomohla. Osmdesát přihlížejících diváků nevidělo žádný další gól ani v síti Dynama a stav tak zůstal nezměněn. V dresu Jihočechů se představil i zkoušený obránce Marko Dusak.