Hostující Baník byl v zápase 29. kola Juniorské ligy lepším týmem a po zásluze vyhrál. Jediným, kdo se za Dynamo prosadil, byl v 58. minutě Jan Hála. Za Ostrava se dvakrát prosadil Zdeněk Behan a Josef Cëlba. Další utkání čeká mladé Jihočechy v neděli v Jihlavě.

Už od úvodu utkání se hrálo v nepříznivém počasí, které mělo vliv na výkony obou týmů. Začátek utkání vyšel Baníku na jedničku. Už v 15. minutě vedli Ostravští 2:0. Prvním, kdo se prosadil, byl v deváté minutě Zdeněk Behan. Střelou na zadní tyč překonal Coufala - 0:1. Za šest minut už to bylo o dvě branky. Tentokrát se z levé strany prosadil přesnou střelou Josef Celba - 0:2. Domácí Jihočeši nedohráli dobrý poločas, prakticky do žádné šance se v první půli nedostali. Výjimkou byla dalekonosná střela Lukáše Bálka, která však skončila hodně vedle. Šanci na druhou branku v zápase měl Zdeněk Behan. V dobré situaci ale těsně minul tyčku Coufalovy branky.

Vstup do druhé půle Jihočechům vyšel. Po třinácti minutách druhého poločasu snížil na rozdíl jedné branky po zranění rozehrávající se Jan Hála - 1:2. Odpověď přišla od Slezanů okamžitě. Za čtyři minuty se po hezké akci prosadil kapitán Kamil Půda a stav utkání byl znovu o dvě branky - 1:3. Od té doby už se prosazovali jenom Ostravští a domácím hrozil výprask. Ojedinělou šancí se prezentovalo Dynamo těsně před inkasováním čtvrté branky. Míč ve vápně se dostal k jednomu z domácích, jenže střela letěla vysoko nad. Za další minutu se Ostravští radovali znovu. Coufal vyběhl z branky, hostující dokázali dostat míč za něj a pohodově skorovali. Střelcem branky byl Zdeněk Behan - 1:4. Výhru Baníku podtrhl v 88. minutě svou druhou branku v zápase Josef Celba - 1:5. Hostující Baník rozstřílel domácí Dynamo 5:1.