Čtvrtou porážku v řadě zaznamenala českobudějovická juniorka. Tentokrát jihočeští mladíci nestačili na Liberec, kterému podlehli po přestřelce 2:4. Dynamo zahodilo celou řadu šancí, žehrat může i na prostupnou obranu. Za Slovan navíc řádili Malinský s Bartlem, posily z ligového A-týmu.

Oba týmy byly doplněny o několik hráčů A-týmu. Jihočeskou sestavu posílili Kadula, Moravec a Hála, v hostující základní jedenáctce figurovali Malinský s Bartlem či Havelkou. Jihočeši začali lépe a první čtvrthodina patřila jim. Největší možnost zahodil aktivní Kadula, jehož tečovaná rána skončila centimetry nad břevnem liberecké branky. Pak ale začali míč víc ze hry mladíci Slovanu, z jejich týmu vynikali Malinský s Bartlem, kteří notně zlobili domácí defenzivu. Nejpovedenější Bartlova rána v úvodní půlhodině skončila těsně mimo.

Branky začaly padat od 34. minuty. Do vedení šli černobílí, když Kadula dobře přenesl hru, Škoda prostrčil míč na Jakuba Matouška, který mezi nohy brankáře otevřel skóre. Jenže za dvě minuty už bylo vyrovnáno. Domácí obrana nezvládla situaci při vystavování soupeře do ofsajdu, za beky zůstal Daniel Bartl, který střelou podél brankáře skóroval. Uběhlo jen pět minut a Slovan už vedl. Pro domácí beky nepolapitelný Bartl si poradil proti čtyřem, centrem oslovil Dominika Gembického, který přes Krejčího dostal míč do sítě. Hrůznou čtvrthodinu Dynama podtrhl ještě svým druhým gólem Daniel Bartl, který využil po Hálově ztrátě rychlý protiútok Severočechů.

Start druhého dějství se domácím moc nepovedl a Liberec mohl přidat čtvrtý gól. Gembickému se to však nepovedlo, Luksch jeho střelu vyrazil na roh. Pak přišly útočné chvíle Jihočechů. Po Škodově centru přestřelil z deseti metrů Kadula, záhy Zachař prováhal správný moment pro střelu a do rány mu skočil obránce. Když měli domácí největší tlak, mohli zvýšit svůj náskok hosté. Liberečtí zcela vykombinovali domácí obranu, Havelka nachystal míč Bartlovi před prázdnou branku, ale hostující forvard ze dvou metrů nepochopitelně přestřelil branku a pak ještě dlouho kroutil hlavou, co že to zahodil…

Tlak černobílých sílil, Kadula ještě svoji další šanci spálil. Pak se však přesunul do role nahrávače a připravil gólovou situaci pro Jana Hálu, jenž poslal kulatý nesmysl pod břevno. Po další nedůslednosti obrany Dynama však veškeré naděje na bodový zisk vzaly za své. Střídající Jiří Michalec se snadno protáhl středem hřiště a upravil skóre na konečných 2:4. Závěrečná čtvrthodina už postrádala patřičné tempo, utkání se spíše jen dohrávalo. Dynamo tak prohrálo počtvrté za sebou, Liberec naopak podruhé v řadě zvítězil venku.