Ve 32. kole Juniorské ligy remizoval mladíci Dynama na Strahově s pražskou Spartou 2:2. Letenští v zápase vedli po dvou brankách Nešpora 2:0, ale Jihočeši díky zásahům Horáka a Kaloda dokázali vyrovnat a podruhé v sezoně obrat Spartu o body.

Oba celky nasadily trošku posílené sestavy. V základní jedenáctce Pražanů nechyběli Kováč, Švejdík, Řezníček nebo Nešpor, v té českobudějovické Podstavek, Hála a Kalod. Letenští měli drtivý nástup. Nejprve nabídl Řezníček šanci pro Švejdíka, který ale pálil pouze do středu branky. V 11. minutě už se hráči v rudých dresech radovali, když Schranz z pravé strany naběhl do vápna, přesným pasem našel Martina Nešpora, jenž zblízka pohodlně poslal míč do sítě. O chvíli později mohlo být vyrovnáno, když si na kolmici za beky zaběhl Schertler, ale zblízka brankáře Vorla nepřekonal. Pak se hra vyrovnala, hrálo se hodně ve středu hřiště a šance do poločasu už nepřišly.

Po pauze se dostali domácí do dvoubrankového vedení. Kulhánek vyslal do brejku střídajícího Juliše, jeho pokus ještě brankář Coufal vyrazil, ale na dorážku Martina Nešpora už byl krátký. Dynamo ale nesložilo zbraně. V 53. minutě krásně sklepl Kalod míč na hranici vápna na volného Ivo Horáka, jenž do protipohybu brankáře Vorla snížil. O deset minut později bylo vyrovnáno, když Kováč chyboval na půlce a rychlý útok proměnil ve druhý gól Richard Kalod. Oba týmy mohly rozhodnout o své výhře, ale domácí Toml po centru Hovorky hlavou přestřelil a skórovat nedokázal z rychlého brejku ani Hála. Mužstva se tak rozešla s poměrně spravedlivou remízou.