Zasloužené tři body uhrála v prvním jarním kole juniorka Dynama proti Bohemians 1905. Jihočeši byli po většinu utkání lepším týmem a Pražané se prakticky nedostali do vážnější možnosti. O branky se postarali Lukáš Bálek a Petr Pasecký.

V pozici favorizovaného mužstva nastupovala juniorka Dynama do prvního jarního kola s Klokany z Bohemians. Do branky se postavil Lukáš Coufal, poprvé od úvodních minut dostal příležitost dorostenec Martin Škoda. Ze širšího kádru A – týmu naskočil v zahajující sestavě Michal Řezáč, Lukáš Bálek a Jakub Hric. Jelikož Bohemians 1905 hráli v sobotu důležitý záchranářský duel s Duklou, na jih Čech se vypravil jediný člen prvního týmu. Zkušený středopolař Marek Jarolím. Od úvodních minut bylo o něco lepší Dynamo, více práce měl hostující brankář Dočekal. Na první branku čekali fanoušci do dvanácté minuty. Postaral se o ní domácí šikovný fotbalista Lukáš Bálek - 1:0. Až několik krátkých pasáží byli Jihočeši stále lepším týmem. Jenom za první poločas si vypracovali šest rohových kopů, ale ani jeden nebyl potrestán.

Druhý poločas přinesl podobný obrázek, jako ten první. Aktivnějším týmem bylo o něco více domácí Dynamo, ale i klokani se mírně zvedli. Zřejmě zásadní moment nastal v 69. minutě. Kubec dostal za tvrdý faul na Řezáče červenou kartu a Bohemians dohrávali utkání v deseti. Uklidňující druhou branku se domácím nedařilo vstřelit. Neprosadili se z přímého kopu, ani z dalších rohů. Rozhodující druhá branka přišla až v 83. minutě, kdy se prosadil Petr Pasecký - 2:0. Jihočeši tak zvládli první jarní utkání a připsali si tři body za výhru 2:0.