Porážkou 0:4 na půdě Třince zakončila juniorka Dynama sezonu 2017/18. Jihočeši v otevřeném utkání na nejvzdálenějšího soupeře v soutěži nestačili, své šance nevyužili a prohráli bez vstřelené branky. V tabulce skončí tým trenéra Plocka v nadstavbové skupině B na 8. nebo 9. příčce.

Jihočeši vyrazili do více než 400 kilometrů vzdáleného Třince jen se třinácti hráči doplnění o Kadulu a Poučka. Domácí vyztužili sestavu Velnerem, Bedecsem či Ižvoltem z druholigového A-týmu. Třinečtí začali aktivněji. Už v šesté minutě musel Vávra tasit těžký zákrok proti šanci Celby. O chvíli později to byl znovu Celba, který ohrožoval branku Dynama, ale tentokrát si neporadil při zakončení vůbec dobře. Na druhé straně zahrozil Kadula, ale jeho přímý kop vytěsnil brankář Misiorz. První branka padla ve 21. minutě, kdy si na Ižvoltův centr naskočil Imrich Bedecs a nedal Vávrovi šanci. Hosté pak měli dvojitou šanci na vyrovnání, ale Pouček s Kadulou své možnosti propásli. Když se neujala Zahalukova dělovka ani Tomkova střela k tyči, vedli domácí po prvním poločase o gól.

Z druhého dějství uběhly tři minuty a Imrich Bedecs technickou střelou z hranice vápna zdvojnásobil vedení Třince. S přibývajícím časem se domácí převaha zvýrazňovala. Celba neměl střelecký den, Nieslanikovy nůžky skončily na břevně. Denis Nieslanik se dočkal čtvrt hodiny před koncem, kdy uklidil Ižvoltův centr do branky. Skóre dostalo svou definitivu v 78. minutě, kdy podruhé skóroval i Denis Nieslanik a uzavřel na konečných 4:0. Dynamo se tak se sezonou rozloučilo porážkou.