Juniorka černobílých prohrála potřetí v řadě, když na Složišti podlehla pražské Spartě 1:6. Jihočeši na svého soupeře nestačili, na 1:1 vyrovnával Buchvaldek, ale pak už vládli Pražané. Hattrickem potopil naděje Dynama útočník David Surmaj, dvakrát se trefil kapitán Sparty Patrik Čavoš.

Do atraktivního duelu nastoupila juniorka posílená o hráče z A-týmu Hrice, Řezáče, Buchvaldka a Hajduška. Sparťané začali lépe a za aktivitu v úvodních deseti minutách byli odměněni brankou. Na přesný Kadlecův centr si naskočil David Surmaj a neméně přesnou hlavičkou otevřel skóre. Na vyrovnání se čekalo jen tři minuty, kdy Bálek parádní kolmicí našel za obránci Lukáše Buchvaldka, který prostřelil brankáře hostů Kabeleho. Jinak ale hrála s míčem převážně Sparta a měla i další šance. Čapek ale překopl branku, a tak se slova opět chopil David Surmaj, který tentokrát uklidil míč z první po přihrávce Kitanoviče. Jihočeši se do ofenzivy moc nedostávali a kazily velké množství přihrávek. Hosté ze svého tlaku přidali do přestávky ještě jeden gól, po sražené střele Matouška David Surmaj zkompletoval hattrick.

Na startu druhé půle měl velkou šanci Horák, ale trefil jen boční síť. Jihočeši díky změně rozestavení hráli se Spartou vyrovnanější partii, ale hosté měli nadále navrch. V 58. minutě se po přihrávce Surmaje do protipohybu brankáře Hajduška trefil Tomáš Cabadaj, který byl před tím na hřišti jen několik desítek vteřin. Pak tempo hry trošku opadlo, hosté si hlídali vedení a Dynamo nemělo síly na zvrat. Už notně prostřídané jedenáctky si nevytvořily moc příležitostí a zápas se jen dohrával. V závěru ještě po rychlém rozehrání přímého kopu upravil Patrik Čavoš stav na 1:5. V poslední minutě ještě Krejčí trefil jen tyč, ale na druhé straně přidal šestý gól svého týmů a svůj druhý v zápase Patrik Čavoš. Dynamo tak podlehlo Spartě 1:6.