Stejně jako v loňském roce obsadili fotbalisté Dynama České Budějovice na turnaji v Nové Včelnici konečnou třetí příčku. Po prohře se Slavií porazili Jihočeši v zápase o umístění na penalty Příbram 4:1. Ač se hrálo ve všední den, celý turnaj sledovalo více než 2500 diváků!

Ve druhém zápase na turnaji v Nové Včelnici se fotbalisté Dynama střetli s Příbramí, která v semifinálovém utkání prohrála 0:1 s Brnem. Úvod zápasu byl značně poznamenán trvalým deštěm a zhoršujícím se terénem. Příbramští sice častěji kontrolovali balon, přímo před gólmana Křížka se ale dostávali jen velmi sporadicky. První zajímavou šanci tak zcela zaplněný včelnický stadionek viděl až ve 22. minutě, když z dálky napřáhnul uvolnivší se Ondrášek, jeho pokus ale postrádal přesnost. Ve zbytku poločasu se hrálo ve středu hřiště a jakékoliv náznaky příbramských šancí likvidovala spolehlivě obrana Jihočechů, ve které si dobře počínali Brazilci Pires a Lima.

Druhý poločas přinesl přeci jen trochu zajímavější fotbal a k vidění byly i šance. Hned v úvodu zahrával rohový kop Jasanský, jehož přetažený centr zkoušel z první zakončit Nitrianský - nemířil ale přesně. Pak o sobě dali vědět také hosté, když Rodriguez vyzval ke skórování Štochla, ten si ale na pozorného Křížka ve stoprocentní šanci nepřišel. Vůbec největší šanci zápasu pak měl Marián Timm, který si na prsou zpracoval přesný centr Bakaly a následně vypálil - ani příbramský brankář Šimon ale nechtěl za Křížkem zaostat a připsal si pohotový zákrok. Pár minut před koncem druhé půle pálil z velké dálky Tarczal a budějovický gólman měl plné ruce práce, aby míč vyrazil nad břevno. Po šedesáti minutách se fanoušci gólu nedočkaly a na řadu tak přišel penaltový rozstřel.

První sérii zahájil Michael Žižka, který přesnou ranou vymetl šibenici Šimonovy brány. Příbramští chtěli odpovědět dobře hrajícím Rodriguezem, jeho ránu ale bravurně zneškodnil Křížek. Na 2:0 na začátku druhé série zvýšil Jasanský, který zamířil přesně k tyči. O první gól Příbrami se poté postaral Kalabiška, který podobně jako Žižka v první sérii namířil přesně do šibenice. Klid na kopačky Jihočechů pak přesnou ranou vrátil Pires a když na konci třetí série nastřelil veterán Müller pouze břevno, vedlo Dynamo 3:1. O konečném třetím místě na turnaji pak rozhodl Zdeněk Ondrášek, který zaznamenal čtvrtý gól Dynama v penaltovém rozstřelu - svěřenci Pavla Tobiáše vyhráli na penalty 4:1.

Následně převzal trenér Dynama Pavel Tobiáš cenu pro trenéra umístěného na třetí příčce v turnaji a cenu pro nejlepšího hráče Dynama dostal brazilský obránce Pires.