Zřejmě nejpovedenější zápas za celou sezonu odehrála juniorka Dynama se Zbrojovkou Brno. Jihočeši sice museli dotahovat, ale už po první půli si vypracovali náskok a ve druhé půli ho ztrojnásobili. Třikrát se prosadil Roman Wermke, jednou Lukáš Bálek, Martin Held a Jindřich Kadula.

Po zranění se do sestavy juniorky vrátil brankář Kamil Hajdušek, na jaře poprvé naskočil i Martin Held. Šanci dostali i Wermke s Kadulou, kteří ve Frýdku – Místku zůstali pouze v roli náhradníků.

Do vedení se dostala už v deváté minutě Zbrojovka. Dobrou střelou překonal domácího brankáře Martin Vintr - 0:1. Odpověď si Dynamo připravilo po čtrnácti minutách. První střelu na branku vyslal Roman Wermke a hned napoprvé byl úspěšný – 1:1. A za pět minut byl dokonán velice rychlý obrat. Rohový kop sice Moravané ubránili, jenže z následné akce se pohotově prosadil po zranění vracející se Martin Held - 2:1. Gólové hody pokračovaly. Ve 39. minutě měli hosté možnost rohového kopu, po kterém se prosadil Lukáš Zukal - 2:2. Do konce poločasu se stav změnil ještě jednou. Z přímého kopu se prosadil Jindřich Kadula a Dynamo znovu vedlo – 3:2.

Velmi dobře začali Jihočeši i druhou půli. Po velmi hezké kombinaci dopravil míč do sítě Lukáš Bálek a Dynamo šlo poprvé v zápase do dvoubrankového trháku – 4:2. Za dalších pět minut slavili domácí fanoušci pátou branku v síti soupeře. Z pohledné akce se podruhé prosadil pendl z áčka Roman Wermke - 5:2. Skvělé vystoupení juniorského týmu Dynama zakončil znovu Roman Wermke, který tak dokonal hattrick. Českobudějovičtí mladí fotbalisté přestříleli Zbrojovku Brno o čtyři branky.