Podruhé za sebou padl starší dorost na venkovním hřišti 0:1 a potřetí v řadě neskóroval. Svěřenci Pavola Švantnera nedokázali přivést ze Slovácka ani bod, když o jediný přesný zásah zaznamenal zaznamenal po třech minutách na hřišti střídající Janša. V sobotu hraje starší dorost doma proti Mladé Boleslavi.

Poprvé v sezoně se v sestavě objevili brankář Martin Janáček a útočník Martin Šplíchal. Ani to však nakonec kýžený bodový zisk nepřineslo. První poločas se nesl ve znamení neproměňování velkých šancí, oba týmy jich spálily velké množství. První velkou šanci neproměnil Řihák, když Janáčka nedokázal překvapit střelou na přední tyč. O čtyři minuty později se po centru z pravé strany dostal k hlavičce Martin Šplíchal, jenže branku soupeře minul. V třicáté minutě se ke střele z velké vzdálenosti odhodlal Rostislav Kadlec a jeho projektil pouze o pár centimetrů minul pravý růžek Kovářovy branky. Na druhé straně poslal před branku dobrý centr Olšanský, jenže Řehola na něho o pár centimetrů nedosáhl. Pár minut před koncem poločasu se mohl trefit Viktor Kadlec. Napálil poskakující míč, ale na poslední chvíli jeho střelu zablokoval bránící Miklík.

Po deseti minutách hry ve druhé půli Slovácko podruhé vystřídalo, na hřiště se dostal Marek Janša. A právě on se nakonec stal hrdinou celého utkání. Po třech minutách na hřišti dostal po rychlé kombinaci míč od Hajnoše a přesnou střelou rozveselil domácí lavičku - 1:0. Ihned z výkopu ze středového kruhu mohl srovnat Viktor Kadlec, jenže trefil pouze břevno. V posledních dvou minutách se na Slovácku děly velké věci. Nejprve střílel tvrdě střídající Smetana, naneštěstí pro černobílé branku Slovácka minul. Slovácko mohlo rozhodnout po rychlém brejku, který nedokázal Janša zakončit do odkryté branky. V úplně poslední šanci našel Šplíchal volného Kalouska, který ve velké šanci nedal. Všechny body tak zůstaly na domácím hřišti.