Smolnou porážku utržil starší dorost doma proti Hradci Králové. Papírový favorit z východu Čech vyhrál vyrovnané utkání díky brance Haška z 32. minuty, na kterou už domácí nedokázali zareagovat. Blízko měl k vyrovnání v poslední minutě zápasu Marek Kalousek, ale Jech se vyznamenal dobrým zákrokem. V dalším kole jede starší dorost do Brna.

Úvodních deset minut zápasu nepřineslo nic, co by stálo za zmínku. Hrálo se především uprostřed hřiště a oba brankáři neměli moc práce. Až v šestnácté minutě se mohli domácí dostat do vedení. Šikovný záložník Marek Kalousek se hezky uvolnil ve vápně, vypálil z otočky a brankář Jech si připsal důležitý zákrok. Votroci se poprvé do zakončení propracovali až po necelé půl hodině hry, Bičiště mířil těsně vedle. Mnohem přesnější byl pravý obránce Dominik Hašek. Centr Kadlece z levé strany krásně uklidil za Lukschova záda - 0:1.

Druhé branky dosáhli Východočeši po padesáti minutách, ale tentokrát se radovat naplno nemohli. Po nepřehledném souboji před brankou zakončoval do sítě Bičiště, sudí ale kvůli hře rukou branku neuznal. Následující desetiminutovka nabídla dvě velké šance. Nejprve Marek Kalousek krásným přímákem trefil břevno, na druhé straně zakončoval jeden z hostujících po rychlém brejku do tyče. V dramatickém závěru Hradec třikrát střídal, přesto si Dynamo vytvořilo jednu velkou šanci na srovnání. Marka Kalouska však vychytal brankář Jech. Hradec si tak odvezl všechny body za hubenou výhru 1:0.