K poslednímu utkání před startem druholigové sezóny si Dynamo pozvalo na svůj stadion mužstvo Hluboké nad Vltavou. jednalo se o utajený tréninkový zápas, roli hlavního rozhodčího přijal Karel Vácha, na čarách se střídali fotbalisté, kteří právě nebyli na trávníku, postupně Kladrubský, Příhoda a Pončák. "Šlo o to si zahrát a chtěl jsem si ujasnit dva posty, na kterých si zatím nejsem stoprocentně jistý. Šlo také o to dodat střelcům sebevědomí," objasnil účel utkání František Cipro. Posledně jmenovaný úkol se příliš nevydařil, sestava v prvním poločase navázala na střelecké trápení z přípravných zápasů a hráči zahodili obrovské množství příležitostí. Produktivita se po přestávce částečně zlepšila a domácí rozvlnili síť celkem pětkrát.
K poslednímu utkání před startem druholigové sezóny si Dynamo pozvalo na svůj stadion mužstvo Hluboké nad Vltavou. jednalo se o tréninkový zápas, roli hlavního rozhodčího přijal Karel Vácha, na čarách se střídali fotbalisté, kteří právě nebyli na trávníku, postupně Kladrubský, Příhoda a Pončák. "Šlo o to si zahrát a chtěl jsem si ujasnit dva posty, na kterých si zatím nejsem stoprocentně jistý. Šlo také střelcům dodat sebevědomí," objasnil účel utkání František Cipro. Posledně jmenovaný úkol se příliš nevydařil, sestava v prvním poločase navázala na střelecké trápení z přípravných zápasů a hráči zahodili obrovské množství příležitostí. Produktivita se po přestávce částečně zlepšila a domácí rozvlnili síť celkem pětkrát. Festivalem neproměněných šancí byl úvodní poločas, ve kterém se nedařila hra ani ostatním řadám. Přinášíme stručný přehled těch největších příležitostí:
5. Plocek se opírá do skákajícího míče, ten končí na břevně a dopadá před brankovou čáru.
8. Smíšek hlavičkuje po Plockově centru vedle.
11. Po dalším centru Plocka míjí Belej horní roh branky.
19. Smíšek z malého vápna kope míč vedle tyče.
23. Osamocený Smíšek dostává míč na nohu na hranici malého pokutového území, ale ve snadné situaci zamíří půl metru vedle.
25. Svoboda přiťukává Plockovi a ten posílá střelu nad branku.
26. Pěknou střelou z šestnácti metrů rozeznívá Vozábal břevno.
29. Tyč trefuje z voleje a z ostrého úhlu Svoboda po přetaženém centru Beleje.
38. Po rohu hlavičkuje Smíšek z pěti metrů vedle brány.

Ve druhé půli se proměněná sestava přeci jen dokázala gólově prosadit. I v tomto dějství zůstalo velké množství neproměněno:
46. Belej se dostává k hlavičce a míč na čáře zázračně chytá gólman.
53. Po zatažení míče Němcem do pokutového území se nekompromisně do rány pokládá Svoboda a rozvlňuje síť u vzdálenější tyče - 1:0
56. Gruber posílá svou střelu podél celé brány vedle.
57. Táborský dostává přihrávku šest metrů před branku. Neatakován vysoko překopává.
60. Dvořák pěkně střílí z 25 metrů, brankář situaci zvládá.
63. Matoušek ve svém prvním střeleckém pokusu míjí branku.
66. Po rohovém kopu Němce se míč od hlavy Dvořáka dostává na brankovou čáru, odkud ho uklízí Myšák do sítě - 2:0
73. Myšák doklepává další míč, který mu před prázdnou bránu připravuje Matoušek - 3:0
77. Matoušek ani tentokrát v dobré pozici netrefuje branku.
81. Příhoda z přímého kopu z pravé strany nachází hlavu Pivoňky u vzdálenější tyče a ten se nemýlí - 4:0
88. Zblízka hlavičkuje Táborský, gólman se vyznamenává a reflexivně vyškrabuje.
90. Táborský centruje přesně na hlavu Matouška a ten uzavírá skóre zápasu - 5:0

František Cipro, trenér: "Byl to zápas, jehož účelem bylo si zahrát v tréninkovém tempu, i když v první půli to hráči pojali tréninkově až příliš. Chtěl jsem si ujasnit dva posty, na kterých si zatím nejsem stoprocentně jistý. Je pravda, že mi to naopak trochu zamotalo hlavu. Začíná se mi ale rýsovat v sestavě mladý Michal Mácha, který perfektně zvládá své úkoly, ať hraje ve středu zálohy, či na stoperu. Šlo také o to dodat střelcům sebevědomí, což se nepodařilo, protože jsme opět zahodili neskutečné množství šancí. Je k neuvěření, co dokážou hráči nedat."