Fotbalisté Dynama zahájili turnaj v Nové Včelnici prohrou s libereckým Slovanem 1:2 a čeká je tak zápas o konečnou třetí. Jihočeši začali zápas proti Liberci smolně a již od 7. minuty prohrávali 0:1 gólem Brožíka. Ještě před koncem poločasu pak zvýšil na 0:2 Ján Vlasko. Ve druhém poločase byli hráči Dynama lepší, dokázali ale pouze Vladimírem Dobalem snížit na 1:2.
2.zápas: Bohemians 1905 - Artmedia Petržalka 0:0, 8:9 na penalty
V zápase o třetí místo mělo Dynamo sice nastoupit proti Bohemians 1905, avšak na přání slovenského týmu se od 16:30 hraje zápas Dynamo - Armedia.

Trenér Jan Kmoch opět rozdělil tým na dvě části a do zápasu s Libercem poslal tu zkušenější polovinu. Ve stoperské dvojici si poprvé v letní přípravě spolu zrahráli Horejš s Hunalem, v bráně nastoupil Paverl Kučera a celý zápas odehrál také Michal Skopalík. Jihočeši vstoupili do zápasu s velkým elánem, jenže již v 7. minutě hry se dostali hosté ze severu Čech do rychlého brejku a po centru Nezmara zakončil přesným volejem Vítězslav Brožík. O pár desítek vteřin později mohl po zaváhání obrany Dynama Brožík zvýšit na 0:2, nemířil ale přesně. Jihočeši poprvé zahrozili ve 14. minutě, když rohový kop Benáta posílal pod břevno Dobal, gólman Hauzr předvedl ale bravurní zákrok. Ve 22. bylo zle před Kučerou, když se po chybě Mašáta hrnuli Severočeši hned ve čtyřech na jediného obránce Dynama. Zbrkle zakončující Nezmar poslal ale míč vysoko nad. I ve zbytku poločasu byli Liberečtí o poznání aktivnější a častěji se tlačili na polovinu Dynama. Odměnou jim byla druhá branka, kterou ve 29. minutě vstřelil po úniku po levé straně Ján Vlasko. Prakticky po rozehrávce mohl snížit na rozdíl jediného gólu Svátek, který vracel do vápna míč vyražený Hauzrem.

Do druhého poločasu poslal kouč Dynama několik nových hráčů a to se na hře hned projevilo. V sestavě Jihočechů se poprvé objevil mimo jiné Tomáš Sedláček, který do Dynama přišel z Mladé Boleslavi. Budějovičtí fotbalisté byli od úvodních minut lepším celkem a již v 44. minutě snížil parádní ranou Vladimír Dobal. O minutu později mohlo být vyrovnáno, po Hudosnově centru pálil ale Svátek pouze do břevna. V následujících minutách se v dalších dobrých šancích ocitli Skopalík a Sedláček, ani jeden z nich ale nedokázal poslat míč do brány. Hodně byl také vidět střídající rtuťovitý útočník Patrik Zajac, jenž se nejednou probíjel do zajímavého zakončení. Mladý střelec Vyšehradu měl největší šanci v samém závěru zápasu, jehož skákavou střelu brankář Hauzr nadvakrát zneškodnil.