Po nepovedeném zápase na Kladně si Dynamo odskočilo ve čtvrtek do Olešníku, kde si zahrálo modelový zápas proti tamnímu celku, jenž hraje krajský přebor. Tým vedený koučem Strakou hned od úvodních minut dominoval a postupně nastřílel jedenáct branek. Jeden gól vstřelil také Brazilec Rinan, který se od včerejška s Dynamem připravuje.

igisté proti domácímu celku začali aktivně a již po čtvrt hodině hry vedli po gólech Mrkvička a Vozábala 2:0. Brankostroj hostů pokračoval i v dalším průběhu prvního poločasu a do kabin se odcházelo za stavu 5:0, když se ještě dvakrát trefil Mrkvička a v samém závěru pak Radzinevičius. Celé utkání odchytal gólman Zdeněk Křížek, smutný hrdina nedělního duelu na Kladně Pavel Kučera byl mimo hru kvůli nemoci.

Do druhého poločasu poslal kouč Straka prakticky jiný tým složený z mladíků a hráčů většinou vysedávajících na lavičce a i tato jedenáctka hrála výborně a gólově dokonce předčila "ligovou" partu z prvního poločasu. Zahrál si také Brazilec Rinan, jenž se hned také výstavní střelou do šibenice Dvořákovy brány. Střeleckou formu potvrdil také Adamec, jenž přidal tři góly a dále také Jungr s Bírem.