Fotbalisté Dynama České Budějovice potvrdili v přípravném zápase s Prachaticemi roli favorita a s přehledem zvítězili 3:0. Ústřední postavou zápasu byl reprezentační záložník Karel Poborský, který se podílel na všech třech brankách - dvě sám vstřelil a třetí padla po jím rozehraném standardní situaci. Brankář Zdeněk Křížek podržel tým v samém závěru prvního poločasu, kdy chytil pokutový kop Nitrianského.
Trenér František Cipro pokračoval v hledání optimálního složení základní jedenáctky. Tentokrát se na pravém kraji obrany objevil Jiří Skála a do středu obranného valu nastoupili Mezlík s Homoláčem. Ve středu záložní formace utkání zahájili Dvořák s Vozábalem a na levé straně dostal před Michalem Belejem přednost Jaromír Plocek. Útočné duo nastoupilo v tradičním složení Faldyna - Mrkvička.

První branka Dynama přišla ve 40. minutě, když byl ve vápně faulován útočník Faldyna a s nařízeným pokutovým kopem si bez problémů poradil Karel Poborský. Hned po rozehrání měli stejnou možnost k vyrovnání fotbalisté Prachatic, penaltu v podání Igora Nitrianského ale brankář Křížek bravurně zneškodnil.

Ve druhém poločase přišly další branky až v závěru, když dobře zafungovala spolupráce dvojice Poborský - Němec. Nejprve se v 80. minutě trefil po akci Němce podruhé v utkání Karel Poborský a při třetím gólu si oba spolupráci vyměnili. V 90. minutě totiž zahrával standardní situaci Poborský, od kterého se míč dostal přes Adama k Josefu Němcovi, který již neměl problém zvýšit na konečných 3:0.