Fotbalisté Dynama ve svém prvním přípravném zápase během soustředění na Slovensku vyhráli nad týmem MFK Petržalka 2:0, když se o oba góly postaral středopolař Ladislav Volešák. Jihočeši byli v celém průběhu utkání lepším týmem a jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.

Fotbalisté Dynama byli v prvním poločase zápasu s Petržalkou mérně aktivnějším týmem a v průběhu hry byli častěji u míče. Již ve 12. minutě se tým Jaroslava Šilhavého dostal do vedení, když po povedené spolupráci Otepky s Krobem poslal druhý jmenovaný do vápna přesný centr na Ladislava Volešáka, který hlavou otevřel skóre zápasu. I v dalších minutách to byli Jihočeši, kteří diktovali tempo hry. Žádnou ze svých příležitostí ale hráči Dynama nevyužili a první poločas tak skončil vedením Budějovických 1:0.

Druhý poločas vyzněl ve prospěch Dynama ještě výrazněji než ten první. Hned v 50. minutě po povedené spolupráci celé levé strany hřiště se do vápna prodral Ondrášek, následně propustil míč Šímovi, jehož centr dorazil opět hlavou na zadní tyči svým druhým gólem v zápase Ladislav Volešák. Jihočeši dominovali i v dalším průběhu zápasu. Po tvrdém souboji o míč se dostal do samostatného úniku Jasanský, kterého ale bravurně vychytal domácí gólman. Tentýž budějovický hráč se v další zajímavé střelecké pozici ocitl těsně před koncem, přízemní ranou z hranice vápna ale těsně minul tyč brány bratislavského týmu. Fotbalisté Petržalky si za celý zápas nevytvořili výraznější šanci a vítězství Dynama tak bylo zcela zasloužené.