Lukáš Bálek zažil debut v černobílém dresu, nastoupil do druhého poločasu a s jeho příchodem vstřelilo Dynamo dvě branky. Právě mladý záložník byl na začátku krásné akce, která předcházela druhé brance Jihočechů.
Lukáš Bálek v zápase s Příbramí

Na vině prohry je pět obdržených branek?
Ano, byly zbytečné. Dostaneme tři za třicet minut, snížíme a necháme si dát laciný další. To se nesmí stávat.

Věřil jste, že utkání otočíte po dvou vstřelených brankách?
Nastoupil jsem na začátku druhé půli a vstřelili jsme dvě branky. Mrzí nás další inkasované branky, je to škoda.

Byl jste před zápasem nervózní, že byste mohl nastoupit?
Trochu rozklepané nohy jsem měl, ale postupem času to ze mě spadlo. Jsem rád za dnešní debut.

Věříte, že byste mohl dostat šanci za A-tým v utkání v Hradci Králové?
Juniorka i A tým hraje ve stejný den, zatím nevím, jak to nakonec trenéři rozhodnou.

Byl jste blízko vstřelení branky. Co scházelo?
Výškové parametry (úsměv). Milan Jurdík nastřelil břevno, míč se odrazil do vzduchu a já jsem nevyhrál hlavičkový souboj, tudíž jsem míč nedoklepl do branky.

Na tréninky chodíte s A-týmem nebo juniorkou?
Minulý týden jsem trénoval s áčkem, tento týden jsem trénoval znovu s juniorkou. Na dnešní utkání mě pánové Cipro s Horejšem povolali. Jsem jim moc vděčný za šanci, kterou jsem dnes dostal.

Dobrý druhý poločas postup přes Příbram nepřinesl (7.8.2015)

Ve třetím kole MOL cupu Dynamo prohrálo na svém hřišti s ligovou Příbramí 2:5. Brankové hody začaly už v prvních třiceti minutách, kdy Příbram vstřelila tři branky. Ve druhém poločasu se Dynamo zvedlo a dostalo se na dostřel jedné branky. Příbram ale potvrdila roli favorita a dalšími dvěma brankami stvrdila postup mezi šestnáct nejlepších v tuzemském poháru.