Energetická společnost E.ON a SK Dynamo České Budějovice, a.s. dodrží svůj slib, který daly mladým fotbalovým nadějím v rámci regionálních kol největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech E.ON ČR Cup 2007. V neděli 2. 9. 2007 na desátou hodinu na E.ON Stadion na Střeleckém ostrově dorazí nejlepší hráči jednotlivých kol, aby se zde setkali s Karlem Poborským. Mladí fotbalisté si budou moci společně vychutnat atmosféru tréninku prvoligového mužstva SK Dynamo České Budějovice a seznámit se se zázemím E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského. Spolu s rodiči pak povzbudí českobudějovické fotbalisty v zápase proti Mladé Boleslavi.
E.ON ČR Junior Cup 2007 započal svůj třetí ročník 8. dubna v Českých Budějovicích. Zavítal nejen do všech okresních měst Jihočeského kraje, ale představil se poprvé v historii i na Vysočině a Kutnohorsku. Celkem se jej zúčastnilo na 72 týmů. V rámci „Dne fotbalových hvězd“ 28. května 2007 na E.ON stadionu se uskutečnilo Velké finále, které rozhodlo o celkovém vítězi - FK Tábor A „97“, který si z Českých Budějovic odvezl nejen putovní pohár, ale i šek na cestu na E.ON Junior Cup v německém Gilchingu, kde se mladíci ve dnech 17. a 18. listopadu 2007 utkají s evropskou juniorskou špičkou.

Termín konání: neděle 2.9.2007 - sraz v 10.00 hod.
Místo setkání: SK Dynamo Č.Budějovice, a.s. - E.ON Stadion (Střelecký ostrov 27/3, 370 21 České Budějovice)

Program dne:
- 10.30 hod – přivítání s Karlem Poborským
- 11.00 hod – společný trénink s prvoligovým mužstvem SK Dynamo Č.Budějovice na E.ON Stadionu
- 12.00 hod - odjezd autobusem s prvoligovým mužstvem na společný oběd na Hlubokou nad Vltavou
- 13.30 hod - návštěva areálu E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského
- návštěva mistrovského zápasu SK Dynamo Č.Budějovice - FK Mladá Boleslav začátek zápasu v 17 hod. (při této příležitosti od 16 hod. návštěva zázemí prvoligového mužstva s K. Poborským)