Do Zimní ligy vstoupili v sobotu podvečer také obhájci loňského vítězství: B-tým Dynama. Juniorka však hned ve svém premiérovém střetnutí turnaje na svého soupeře nestačila a ve velice nervózním utkání se z vítězství nakonec radovali fotbalisté Malše Roudné. Iniciativa sice patřila od prvních minut černobílému týmu, z ojedinělého brejku ale udeřilo. O několik minut později už prohrávala rezerva 0:2, to když si Pavol Pronaj neporozuměl s obránci. Ve druhém poločase Béčko stačilo stav pouze zkorigovat. V mlýnici před bránou se nejlépe zorientoval Jakub Janoušek a dotlačil míč až za brankovou čáru. Trenér Jan Poštulka v zápase otestoval dvojici možných posil. Tou první byl slovenský útočník Pavelka a druhou slávista Josef Marc. Uvnitř článku naleznete sestavu B-týmu.