Po Spartě zavítal na Složiště další z pražských "S". Slavia, která vede ligovou tabulku potvrdila své kvality a zkušeně se vyrovnala i s nepříznivým vývojem zápasu. Už v desáté minutě totiž Schön (na snímku) proměnil pokutový kop a dostal domácí do vedení. "K naší smůle soupeř brzy vyrovnal. Na konci prvého poločasu se pak soupeř ujal vedení z pokutového kopu. Druhý poločas byl z naší strany lepší a mohli jsme vyrovnat v 80. minutě, kdy Schön po centru Turka nastřelil břevno. Místo srovnání jsme ale inkasovali třetí branku v 83. minutě," popsal utkání trenér Petr Skála.

Neuspěl ani mladší dorost, jenž utrpěl porážku 0:2. Nepříznivý výsledek se zrodil i přes dobrou a bojovnou hru domácího týmu, který ale doplatil na nulovou střeleckou produktivitu.

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - Slavia 1:3 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - Slavia 0:2 - více o zápase