V září a říjnu absolvovaly týmy Dynama kvalifikace v rámci turnaje Ondrášovka Cup. Do kvalifikace se zapojily týmy U08, U09, U10, U11 a U12. Z postupu na finálové turnaje se nakonec radovaly týmy U09 a U12.

U8

Nejmladší kategorii Dynama se na kvalifikačním turnaji v Písku příliš nedařilo. S pouhými třemi body skončila na předposlední sedmé příčce a na finálový turnaj se neprobojovala.

U9

Velmi dobře si v kvalifikaci počínali malí fotbalisté kategorie do devíti let. Se ziskem osmnácti bodů skončili hned za první Spartou a s přehledem si tak zajistili postup na finálová klání.

U10

Na začátku října o postup na finálový turnaj usilovali i fotbalisté kategorie U10. Ti kvalifikaci zakončili se ziskem devíti bodů za tři výhry a čtyři porážky. Ve své kvalifikační skupině obsadili nakonec čtvrtou příčku a cesta na finálový turnaj jim tak zůstala uzavřena.

U11

Postup unikl i týmu do jedenácti let. Malí budějovičtí fotbalisté tři zápasy vyhráli, dvakrát remízovali a dvakrát prohráli. Ve skupině tak s jedenácti body čtvrtou příčku.

U12

Šestnáct bodů a druhé místo. Taková byla bilance kategorie U12 v kvalifikaci. Její průběh okomentoval trenér Tomáš Moravec: “Naši hráči rozjeli svojí pouť ve zrádné kvalifikaci zápasem se stejně starými hráči z Benešova remízou 0:0. Byl to zápas na jednu branku, soupeře jsme do ničeho nepustili, navíc jsme se po celou dobu snažili držet míč na svých kopačkách, což se nám dařilo a vytvořili si spoustu šancí. Ve druhém zápase proti Tempu Praha jsme navázali výkonem z předešlého zápasu, navíc jsme se již dokázali střelecky prosadit a soupeře porazit 1:0, i když šancí bylo opět na dva zápasy. V dalším utkání nás čekal další pražský celek, tentokrát však daleko těžší, a to mužstvo Sparty. To se také potvrdilo. Sparta dokázala využít svých předností, nepouštěla nás do žádných vyložených šancí a naopak svou rychlostí a důrazem, který nám v některých případech chyběl, si dokázala šance vytvořit a z nich vytěžit tři góly. Ve čtvrtém zápase se Dynamo utkalo proti Příbrami a konečně se podařila protrhnout střelecká nemohoucnost a v jednoznačném utkání zvítězit 5:0. Poté nás čekalo mužstvo ABC Braník, tento zápas bych řadil do kategorie povinných vítězství. Kluci si došli pro pohodlné vítězství 3.0. O druhém postupujcím do hlavního turnaje Ondrášovka Cupu se rozhodovalo v zápase s domácím týmem Písku. Po Spartě nejtěžší utkání kvalifikace jsme zvládli jak herně, tak výsledkově a zaslouženě vyhráli 3:2. Potvrdit postup však muselo Dynamo v posledním zápase kvalifikace v budějovickém derby s týmem SKP České Budějovice. Dynamo potvrdilo roli favorita a postup si pohlídalo vítězstvím 2:0. Postupu si vážíme hlavně proto, že jsme ho zvládli herně a všechny mužstva až na Spartu přehrávali svoji kombinační hrou. A už teď se těšíme na hlavní turnaj, kde poměříme síly s nejlepšími z celé republiky."

Účast Jihočeské fotbalové akademie na turnajích Ondrášovka Cup podporuje Fotbalová asociace České republiky.