Ve středu odpoledne proběhlo v Sedlci tradiční vzpomínkové utkání na Dana Klimeše a Jana Sanytrníka. V zápase bývalých dorostenců Dynama České Budějovice 1984/85 a FC Siko panovala pohodová atmosféra a příchozí diváci se dočkali i sedmi branek - FC Siko zvítězilo 4:3 (1:1). Největší hvězdou exdorostu Dynama 84/85 byl bývalý reprezentační kapitán Jiří Němec.
SK Dynamo Č. Budějovice dor. 84/85 - FC Siko 3:4 (1:1)
Branky: Royt z pen., Boháč, Hešík - Hrbek, Miklavčič, Benedikt, Vokatý
Rozhodčí: Havlíček - Průchová, Mádl

Úvod zápasu vyšel lépe Dynamu, když se v 25. minutě trefil z pokutového kopu Royt. O pět minut později však vyrovnal Hrbek a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhé části hry dostal nejprve do vedení Siko Miklavčič, na jehož gól dokázali hráči Dynama v podání Boháče a Hešíka ještě odpovědět. Dlouho neporažené Siko se ale nevzdalo a díky brankám Benedikta a Vokatého opět otočilo výsledek, jehož konečná podoba tak byla 3:4.

Autor fotografií: František Panec