Zápas Most - SK Dynamo

Martin Frantík (asistent trenéra): "Utkání se nám nehodnotí dobře, poněvadž je to pro nás minimálně ztráta bodu. Začali jsme přesně tak, jak jsme chtěli a na co jsme se připravovali. Hráli jsme ze zabezpečené obrany a využívali rychlých přechodů do útoku. Hosté si v první půli vypracovali jednu šanci, kterou zachraňoval na brankové čáře Sláma. My jsme ale stále hráli trpělivě svoji hru a ve 25 min jsme mohli dát první branku , když šel Rein od půlky sám na brankaře, bohužel trefil tyčku. Do šaten se tak šlo za stavu 0:0.
V druhé půli jsme se opět dostali do brankové příležitosti po pěkné akci Nitranského a jeho centru do vápna, kde na míč nedosáhli Hojdar ani Rein. Následovala opět vyložená šance , kdy se ocitl aktivní Bakala sám před brankařem, bohužel neproměnil, poté se Rein ocitl ve vápně s míčem, bohužel si jej nezpracoval přesně a nestačil prostřelit blok hráčů na malém vápně. Po našich neproměněných příležitostech následovalo potrestání, kdy po uniku domácích brankář Vlk fauloval ve vápně a byla penalta. Tu ale domácí neproměnili. Už to vypadalo, že utkání skončí remízou, ale my jsme domácím nabídli ještě jednu příležitost, kterou proměnili. Následovala naše křeč při snaze o vyrovnání , které nepřišlo.V utkání, ve kterém jsme měli získat naše první body z venku, se nám vymstila naše koncovka ve 100% šancích!"