Zápas SK Dynamo - Plzeň

Martin Frantík (asistent trenéra): "Ztratili jsme jasně vyhrané utkání vlastními chybami. Začali jsme dobře a už v 19. minutě přišla tyč Příhody z malého vápna. Následovala výstavní střela Svobody, která znamenala vedení 1:0 a do poločasu ještě hlavička Příhody z blízkosti branky nad.
V poločase jsme byli spokojeni jak s hrou, tak s výsledkem. Druhou půli jsme začali aktivně a opět si vypracovali 100% brankové příležitosti, kdy Rein po kolmici Bakaly šel sám na branku udělal kličku brankaři, ale dostal se ze střeleckého úhlu. Následovala šance Příhody, kterého zaskočila příležitost, když se objevil sám před brankou bohužel míč minul. Z následné akce hostů přišlo vyrovnání, kdy centr po zemi a nedorozumění brankaře s obráncem skončil míč v síti. Naše šance ještě přišly. Aktivně hrající Svoboda hlavičkoval po centru Leštiny na zadní tyč mimo. Hosté dokonali obrat v 88´ kdy jsme se lajdácky nechali obehrát na levé straně a po centru na zadní tyč hlavičkoval soupeř zcela nekrytý!!!!!! a pohodlně skóroval na 2:1. Do 60 ´ jsme byli lepším týmem, ale hosté nám ukázali co znamená, když je někdo hladový po úspěchu. Už poněkolikáté se nám vymstila naše vlažná koncovka."