Zápas SK Dynamo B - Nový Bydžov

Jiří Vlček (trenér Dynama): "Po debaklu na Spartě v minulém zápase jsme šli do zápasu s jasným cílem – napravit tuto ostudu. Nečekal nás však lehký soupeř. Bydžov na hřištích soupeřů již získal devět bodů! Změny v naší sestavě však přinesly ovoce. Zrychlili jsme pohyb, útočným presinkem jsme eliminovali již v zárodku hru soupeře a naopak oba krajní záložníci svou rychlostí dělali zadákům hostí značné potíže. Již ve třetí minutě jsme mohli jít do vedení, ale trefili jsme pouze břevno. V osmnácté minutě šel Sajtl sám na brankaře Malého, trefil jeho nohy. O pět minut později výborný Malý vytáhl nad břevno Marhounovo bombu. Branka přišla až v závěru poločasu, kdy pronikajícího Sajtla srazil Kopáč v pokutovém území a z nařízené penalty se trefil Repa - 1:0.

Hosté zahrozili hned v úvodu druhé části hry, kdy po prohraném souboji Macka s Linhartem zakončoval Kořínek, naštěstí pro nás mířil vedle. Klid do našich řad přinesla 65´ kdy Koutný pronikal po vápně hostí, vystřelil, jeho střelu stačil Malý pouze vyrazit a dobíhající Němec zvýšil na 2:0. V 78´střídající Tlapák diagonálou našel Koutného a jeho přihrávku do malého vápna zúročil Němec ve třetí naší branku a zpečetil zasloužené vítězství."