Juniorka v průběhu podzimu nabrala formu. Podruhé v řadě zvítězila 2:0 a podruhé se jí tedy podařilo udržet čisté konto. Po skalpu Hradce Králové si černobílí mladíci tentokrát dojeli do body do Jablonce, kde po gólech Kadlece a Bálka z první půle zvítězili o dva góly.

Juniorka hostů vstoupila do zápasu rázně, brzy zamkla Jablonec i vlastního pokutového území a v 18. minutě se dostala do vedení. Přímý kop z hranice vápna si vzal na starost Kryštof Kadlec a krásnou ranou nedal zkušenému gólmanovi Valešovi v domácí svatyni šanci. Jihočeši ještě několik minutek pokračovali v ofenzivě, brzy ale Baumit přidal a centry do šestnáctky se snažil o vyrovnání. To však nepřišlo. Naopak tři minuty před pauzou přesně zakončil rychlý brejk Lukáš Bálek a Dynamo vedlo na severu Čech o dvě branky.

Druhé dějství se změnilo v marné dobývání branky Dynama. Domácí se snažili vstřelit alespoň kontaktní gól, který by je vrátil do hry. Pozorná obrana Jihočechů ale pohlídala i všechny standardní situace, které si Jablonečtí vypracovali. Brankář Rotbauer tak ani neměl ani tolik těžkých zákroků, ale působil jistě a udržel své letošní první čisté konto. Dynamo tak vyhrálo v Jablonci 2:0 a posunulo se v neúplné tabulce s jedenácti body na dvanácté místo.