Fotbalisté Dynama se ani na šestý pokus nezaradovali ze zisku plného počtu bodů. Po pěti prohraných zápasech byl tým Pavla Tobiáše na domácím hřišti v souboji se Slováckem lepším týmem, přesto neuhrál více než bod za remízu 0:0.

Do zápasu proti Slovácku vstoupili fotbalisté Dynama s dvěma novými hráči, když se do středu záložní řady postavili Peter Černák a Michal Doležal. Naopak ani na lavičku náhradníku se nedostali zkušení obránci Tomáš Hunal a David Homoláč. Do velmi důležitého utkání dvou celků z dolní poloviny tabulky vstoupili Jihočeši velmi opatrně. Přesto se hned ve 2. minutě hry mohlo měnit skóre, Žižkovo křížná přízemní rána jen těsně minula levou tyč Vaškovy brány.

Na druhé straně se o necelých šedesát vteřin později zastřeloval Randa, jeho nepříjemnou ránu gólman Kučera konečky prstů vyrazil nad břevno. V dalších minutách byl k vidění přehled standardních situací domácího celku - Jihočeši během úvodních patnácti minut zahrávali sedm rohových kopů, z nichž nejnebezpečnější byl ten z 13. minuty, kdy po centru dobře hrajícího Doležala hlavičkoval na malém vápně zcela osamocený kapitán Horejš, jeho pokus ale šťastně vyrazil brankář hostujícího týmu. Konec první dvacetiminutovky patřil Tomáši Stráskému, jenž si vytvořil v krátkém sledu dvě velké šance. Nejprve ale zamířil hlavou těsně mimo a milimetry chyběly i jeho technické ráně zpoza vápna.

S blížícím se koncem poločasu se začali osmělovat i hosté a v samém závěru půle málem bylo zle, když se centr z pravé strany dostal až na zadní tyč ke Cleberovi, jenž ale nedokázal míč přes pozorně chytajícího Kučeru do brány protlačit. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0, což mrzelo především domácí fotbalisty, kteří byli v určitých fází poločasu výrazně aktivnější.

Druhý poločas utkání tolik zajímavých akcí nepřinesl. Na fotbalistech Dynama sice byla patrná snaha, avšak psychická deka byla daleko znatelnější a tým Pavla Tobiáše to neměl proti pozorně bránícímu soupeři vůbec jednoduché. V 50. minutě se ke střele odhodlal střídající Dolejš, jeho pokus ale pozorného Vaška příliš neprověřil. V delších minutách se hrálo především ve středu pole a oba celky se do šancí dostávaly jen díky standardním situacím.

V samém závěru poločasu měli velkou šanci ke skórování domácí, když se míč dostal k Tomáši Sedláčkovi. Ten se výborně obtočil kolem posledního obránce a následně vystřelil. Do jeho gólové rány ale skočil vracející se Formánek. Přestože se Dynamo v samém závěru tlačilo do tlaku, mohl tři minuty před koncem rozhodnout na druhé straně Cleber, který se opět ocitl sám před Kučerou. Budějovický gólman se ale nenechal překonat a utkání tak skončilo nerozhodně 0:0.