Dobrý bod přivezla juniorka z jihu Moravy. Ve Zbrojovce Brno remizovala 1:1, kdy pět minut před koncem srovnával z přímého kopu Filip Vaněk. Jihočeši měli v zápase více šancí, v závěru mohl rozhodnout o třech bodech kapitán Hric, ale v úniku nedal. V neděli hostí juniorka Jihlavu.

Do třináctého kola Juniorské ligy vstoupila lépe domácí Zbrojovka. Jihomoravané byli aktivnějším týmem, avšak střelecké pokusy na Hajduška nelétaly. Jihočeši zpočátku utkání hrozili z protiútoku, jeden z nich zakončoval Chylík pouze do brankáře Veselého. Na druhé straně se hnal do útoku Ulbrich, vracející se Švantner dobře zasáhl a překazil šanci. Jinak moc šancí vyrovnaný první poločas nenabídl.

Hned na začátku druhého poločasu mělo Dynamo dvě velké šance. Nejprve vyrazil střelu Krejčího Veselý vyrazil, následnou dorážku Hrice vykryli brněnští obránci. Na druhé straně měl šanci Stanislav Vávra, kličkou se ale budějovických obránců nezbavil. A právě Stanislav Vávra se stal střelcem úvodní branky zápasu. Střelou z otočky pokořil Hajduška – 1:0. Jihočechům se podařilo srovnat pět minut před koncem zápasu. Volný přímý kop si postavil Filip Vaněk a nádherně poslal míč do branky – 1:1. V poslední minutě utkání mohl otočit stav skóre Jakub Hric, jenže v samostatném úniku neuspěl.