Fotbalisté Dynama České Budějovice nedokázali v průměrném druholigovém zápase naplno bodovat na hřišti v Kroměříži a domů se vracejí s nerozhodným výsledkem 1:1. Jihočeši přitom nezačali vůbec šparně, již ve 24. minutě vedli po pokutovém kopu Vozábala 1:0, avšak po velké pasivitě přišlo v 65. minutě vyrovnání. Svěřenci Františka Cipra zabrali naplno až v poslední desetiminutovce, z gólu se však již neradovali...
Trenér František Cipro poslal do zápasu osvědčenou sestavu minulých zápasů. Před Mrkvičkou dostal v útoku střelec posledních kol Ivo Táborský a ani tentokrát se ani na střídačce neobjevil reprezentant Karel Poborský.

Úvod zápasu začaly obě mužstva velmi vlažně a první výstraha pro Dynamo přišla v 10. minutě, když Kobylíkův rohový kop prosvištěl nebezpečně malým vápnem Dynama. Jihočeši přidali na obrátkách a hra se přesunula na polovinu Kroměříže. Po několika přímých kopech se už už k zakončení dostával ve 24. minutě Faldyna, po kontaktu s jedním z obránců ale na hranici vápna upadl a rozhodčí Paták odpískal pokutový kop. K zahrávání se postavil Martin Vozábal a svojí osmou brankou v sezoně otevřel skóre zápasu - 0:1. V jinak nudné první půli pouze po první brance několikrát zabouřily tribuny, které nesouhlasily s verdikty sudího, šancí ke změně skóre bylo ale jako šafránu. Ve 43. minutě se do zakončení po centru z pravé strany probíjel Táborský, střelou v pádu ale gólmana Kořínka nepřekonal.

Do druhé části hry domácí dvakrát vystřídali a na jejich aktivitě to bylo znát. Jihočeši příliš okatě kontrolovali hru a dva střelecké pokusy Kobylíky měly být dostatečným varováním. Ovšem nebyly. Po faulu tři metry za pokutovým územím zahrával v 65. minutě přímý kop Petr Kobylík, na jehož skvěle kopnutou střelu neměl brankář Filipko nárok - 1:1. Hned po rozehrávce mohli domácí přidat druhou branku, avšak s Klabalovým pokusem z bezprostřední blízkosti si gólman Filipko bravurně poradil. Jihočeši se do hry dostali až v závěrečné čtvrthodině hry, jenže střely Táborského a Vozábala z přímých kopů postrádaly potřebnou přesnost.