Zápas SK Dynamo - Liberec

Snový vstup do zápasu prožili fotbalisté SK ČB, kteří se po spolupráce Žáka s Váchou dočkali v 10. minutě vedoucí branky v podání Pěničky. Houževnatí hosté se ale nevzdali a před koncem poločasu vyrovnali na 1:1, když po Haškově dalekonosné ráně dorazil míč do brány osamocený Jinoch. Tentýž hráč mohl vývoj zápasu dokonce v úvodu druhé půle otočit, svou šanci ale v 51. minutě nedal a vítězný gól Jihočechů tak na druhé straně hřiště zaznamenal z přímého kopu Poborský.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Bylo to utkání z kategorie šťastných, protože soupeř se ukázal jako houževnatý, technicky vybavený celek a já jsem se ziskem dvou bodů maximálně spokojen. A to tím spíše, že Budějovice takovéto zápasy v minulosti prohrávaly.