Zápas SK Dynamo - Drnovice

Nevídaná série fotbalistů SK ČB pokračovala i v zápase s Drnovicemi, který Jihočeši nakonec vyhráli 2:1 a v první lize neprohráli již deset kol v řadě. Do vedení se domácí dostali již v 13. minutě, kdy Valachovič našel přes celou šířku hřiště Poborsého, ten zapnul na vyšší rychlostní stupeň, prolétl kolem zadáků soupeře, ideálně nacentroval na Váchu a ten hlavou zamířil přesně - 1:0. Pokračující tlak domácích vyvrcholil gólem Jindráčka, který zamířil přesně po přiťuknutí od Žáka. Hosté dokázali pak již pouze ve druhém poločase snížit, když dobře chytajícího Stromšíka nadvakrát překonal po rohovém kopu Prokop.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Byli jsme si dobře vědomi toho, že nastupujeme proti mužstvu, které je v tabulce čtvrté a které má vysoké hráčské kvality. Zisk bodů je pro nás tedy obrovským ziskem.