Na jaře se zatím staršímu dorostu nedaří. Svěřenci trenéra Švantnera ani napotřetí v druhé polovině sezony na hřišti soupeře nebodovali a tentokrát si odvezli ze hřiště Zbrojovky Brno porážku 1:3. O jedinou branku Dynama se postaral v prvním poločase Pařízek. V další kole hostí Jihočeši Slovácko.

Trenér Pavol Švantner malinko promíchal sestavou, do základní jedenáctky se vrátil kapitán Rostislav Tomek. Šanci dostal i Matyáš Zachař. Ovšem nechyběl mladík Jakub Pařízek, který v sedmnácté minutě otevřel skóre utkání. Počkal si na dlouhý balon za obranu a i přes dotírající obránce dokázal usměrnit míč za Mrázkova záda – 0:1. V rozmezí dvou minut inkasovali Jihočeši dvě žluté karty a ta pro Lukáše Kočího nakonec byla pro hosty klíčová. Nepříjemným gólem do šatny dokázala Zbrojovka ještě v první půli vyrovnat. Ulbrich krásně našel rozběhnutého Jiřího Tulaydana, který se přesnou střelou nemýlil – 1:1.

Zbrojovka udělala v úvodu druhé půle dvě změny, trenér Budějovic do sestavy sáhl až po hodině hry. V zápase však v 58. minutě dohrál stoper Lukáš Kočí. Udělal ve vápně faul, obdržel druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Jihomoravané jít do vedení odmítli. Dominik Janošek totiž naložil s pokutovým kopem prach bídně. Vše ale napravil o pět minut později. Před vápnem potáhl míč a střelou na zadní tyč překonal Luksche – 2:1. Konečnou třetí branku v síti Dynama obstaral znovu Janošek, když zatloukl povedený centr z pravé strany – 3:1. Další branku utkání nepřineslo, Dynamo na hřišti Zbrojovky nebodovalo.