Juniorka Dynama si na své konto připsala čtvrtý nerozhodný výsledek v řadě, když v sobotu dopoledne doma na Složišti pouze remízovala s Královým Dvorem 1:1. Jihočeši byli v průběhu celého zápasu jasně lepší, avšak po náhodném gólu hostujícího Michala Nováka byli nakonec rádi za vyrovnávací gól z kopačky Martina Jasanského.

První jarní zápas ve sportovním centru na Složišti začali Jihočeši velmi opatrně, přesto se po úvodním oťukávání jasně chopili opratí utkání a prakticky po celý zápas diktovali tempo hry. Úvodní nápor svěřenců Jiřího Lercha vyvrcholil ve 20. minutě, kdy Stráský našel přesnou přihrávkou rychlíka Kaňáka, kterého včasným vyběhnutím vychytal brankář Čaba. Odražený míč se sice dostal zpět ke Stráskému, jeho střela bez přípravy ale skončila na boční síti.

Hned ve 26. minutě zkoušel odražený balon vracet okamžitě do brány dobře hrající Benát, jeho oblouček ale proletěl těsně mimo. O čtyři minuty později pak po centru z levé strany prolétl balon až na zadní tyč k osamocenému Limovi, ten ale místo technické rány zvolil tvrdou střelu a zamířil mimo. V následné čtvrthodině se tlak domácího týmu stále stupňoval a hosté prakticky pouze odkopávali balony. Žádný z hráčů Dynama se ale již do zakončení nedostal a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Hned v úvodu druhé půle se mohlo poprvé měnit skóre. Do pokutového území si pěkně na centr ze strany naběhl Stráský, jehož gólovou hlavičku na brankové čáře šťastně chytil brankář Čaba. O šest minut později měl Stráský další vyloženou šanci, při hostech ale stále opět všichni svatí. Stráský efektivně přehodil vybíhajícího brankáře i dotírajícího obránce a balon mířící do prázdné brány odkopl z brankové čáry Samek.

V dalším průběhu utkání se hrálo prakticky na jednu bránu, avšak ke změně skóre k překvapení všech došlo na druhé straně. Přízemní centr z pravé strany usměrnil za bezmocného Křížka v 72. minutě Michal Novák. Pro domácí hráče to byl jasný signál, že musí ještě zvýšit své úsilí. Vyrovnání tak přišlo velmi záhy. Hned v 75. minutě se obranou odražený balon dostal na kopačku Martina Jasanského, jehož technický lob překvapil i brankáře Čabu - 1:1. Jihočeši mohli v posledních patnácti minutách dokonat obrat v zápase, Benátovu střelu z přímého kopu ale lapil pozorný brankář a v poslední minutě hry pomohlo Královodvorským po střele Timma dokonce i břevno..