Druhé kolo dorostenecké ligy má devatenáctka za sebou a stejně jako v tom prvním si za něj vybojovala bod. Na hřišti Hradce Králové sice vedla až do 75. minuty 2:0, v devadesáté minutě své vedení ale už úplně ztratila po druhé brance domácích a vysloužila si tak jen bod. O góly se postarali Kryštof Kadlec a Matyáš Markytán.

Aktivněji se do hry v pravé poledne pustil domácí Hradec Králové, jenž se hbitě pouštěl na území hostů a měl snahu hned od prvních minut ohrozit budějovickou bránu. Poměrně blízko ke gólu měl Hradec v 11. minutě, kdy střílel jeden z jeho hráčů do poloprázdné brány Budějovic. Jeho zakončení, které šlo po zemi, ale zablokovala budějovická obrana. Bojovnost Hradce pokračovala o to více po této promarněné šanci a před bránu hostujícího Dynama se domácí pouštěli stále dál. Nadějná situace přišla po čase i na druhé straně- když se Dynamu povedlo dostat se do brejku, který ale pokazila nepřesná přihrávka. Ve 33. minutě ale poslal Dynamo do vedení Kryštof Kadlec a tak navzdory počáteční převaze domácích nad nimi Dynamo mělo deset minut před koncem prvního poločasu jednobrankový náskok. Hradec se po inkasované brance snažit nepřestával, ale Dynamo už mu bylo vyrovnanějším soupeřem. Pěkné akce si na konto připsali oba útočníci Budějovic Chylík i Markytán, zvyšující gól sice padl, ale dle očí rozhodčího byl z ofsajdu. O poločase tak Dynamo vedlo jen 1:0!

I ve druhém poločase utkání se domácí tým jevil aktivněji a bojovněji, budějovičtí dorostenci za ním ale příliš nezaostávali a i oni předvedli divákům pěkné akce, které mohly skončit brankou. A zvýšení se Dynamu skutečně povedlo. V 61. minutě šel míč z kopaček Matyáše Markytána přímo do brány domácích a Dynamo se tak dostalo do pohodlného vedení nad domácím Hradcem 2:0. Nezůstalo tomu tak ale dlouho. O patnáct minut později snížil Hradec na 2:1. Snižující branka povzbudila Hradec Králové ke snaze vstřelit srovnávajícího gólu. A štěstí při domácích nakonec stálo, když v 90. minutě vyrovnali na 2:2! Během nastavených třech minut se ještě objevila šance pro Dynamo, Vávra ale nezvládl zpracovat míč. Zápas tak skončil překvapivým výsledkem 2:2.

Hráče především mrzel gól před koncem prvního poločasu, který nebyl uznán rozhodčím. "Z radosti z mého prvního gólu v letošní sezóně se stal rázem smutek, o ofsajd se totiž podle mě nejednalo. Vůbec se nám to nelíbilo. Za stavu 2:0 by se nám do druhé půle šlo samozřejmě lépe. Nic méně jsme museli zvednout hlavy, smířit se s tím a bojovat dál," komentoval situaci střelec neplatné branky Matyáš Markytán. Stejně jako první zápas s Karvinou, i druhé kolo nové sezóny skončilo pro budějovickou devatenáctku remízou a podruhé se jednalo o situaci, ve které nedokázali hráči udržet své vedení: "Byl to druhý zápas v letošní sezóně. Věřím a doufám, že každým zápasem se učíme z chyb, které děláme a do dalších zápasů se jich vyvarujeme," ujistil nás za celý tým Markytán.

Petr Skála (trenér Dynama): "Zápas z naší strany nebyl vůbec špatný, ale je jasné, že mě mrzí, že jsme nedokázali udržet vedení. Je škoda také gólu před poločasem, který rozhodčí rozhodl, že šel z ofsajdu. Soupeř byl ale silný a remíza je podle mě nakonec zasloužená."