Skvělý úvod, když po třech minutách vedlo Dynamo již 2:0, zajistil Jihočechům výhru v přípravě nad ligovým Brnem. Po pár vteřinách hry se totiž trefil Linhart, o chvíli později ho napodobil Hora. Zbrojovka pak dokázala do přestávky jen snížit, když skóroval Slánčik. Po změně stran už branka nepadla a černobílí vyhráli 2:1.

Dynamo zažilo v Kamenici nad Lipou parádní vstup do zápasu. Po pár vteřinách hry si ve vápně narazil Zdeněk Linhart s Herzánem a z úhlu levačkou propálil brankáře Doležala. Běžela třetí minuta a Jihočeši vedli už o dvě branky. Herzánův míč prodloužil hlavou za sebe Škoda, k balonu se dostal Jakub Hora a nadvakrát dostal míč do sítě. Zbrojovka byla vývojem duelu zaskočená a dlouhé minutu neohrozila Křížka v brance. Po půlhodině hry se však Brno začalo osmělovat a ve 37. minutě se dočkalo i branky. Kroupova střela z malého vápna ještě brankou neskončila, ale o pár vteřin později už Fabián Slánčik z levé strany pokořil Zdeňka Křížka. Záhy mohl vrátit dvoubrankové vedení Škoda, ale po Novákově pasu z pravé strany branku z malého vápna minul. Po poločase tak byl stav 2:1 pro Jihočechy.

Do druhé půle Brno nasadilo celou jinou jedenáctku, Dynamo střídalo jen čtyřikrát v průběhu druhé půle. Po změně stran hra ztratila na obrátkách a byla plná nepřesností. Velkou šanci měl po Hanzlíkově pasu střídající Benát, ale z úhlu trefil jen břevno branky soupeře. Zbrojovka hrozila jen zřídka, Zavadilovy střely však chodily mimo branku. Závěr zápasu si Jihočeši pohlídali a v přípravě si připsali příjemný skalp, když porazili ligové Brno 2:1.

Luboš Urban (trenér Dynama): „Věděli jsme, že soupeř protočí dvě jedenáctky s tím, že ta první je mladší a méně zkušená. Byli jsme dobře připraveni na jejich rozestavení a dobře jsme to zvládli. Měli jsme raketový začátek, když jsme po krásných akcích vstřelili v první a třetí minutě gól. Pak se hra vyrovnala, ale mně se líbila první půle, kdy jsme byli kreativní a přímočaří. Do druhé půle Brno poslalo čerstvou jedenáctku, ale vyrovnali jsme se s tím dobře, a kromě posledních patnácti minut jsme hráli na dva útočníky. Utkání jsme odmakali, jsem spokojený. Poprvé nastoupil Lengyel a Hála, snad budou brzy v pořádku i Machovec a Klesa. Svalové problémy má Kalod, proto jsme ho chtěli pošetřit.“